Разнообразие от възможности за свързване
Thunderbolt™ 3
CJ79 разполага с два Thunderbolt 3 интерфейса, което улеснява свързването му с широк спектър от устройства, включително MacBook Pro. Thunderbolt 3 пренася видео и данни със скорост до 40 Gb в секунда - осем пъти по-бързо от USB 3.0 - като същевременно зарежда устройства с мощност до 85 W. И всичко това само с един кабел.

Комфорт за вашите очи
Извитият екран на Samsung с извивка 1500R е прецизно проектиран, за да съответства на естествената извивка на очите ви. Според проучване на Харвардския университет и Националната университетска болница в Сеул по-големият радиус на кривина води до по-малко напрежение в очите на зрителите в сравнение с плоските или други по-малко извити монитори. С технологията Samsung Flicker Free и режима Eye Saver ще се насладите на първокласно визуално изживяване.

34-инчов ултраширок дисплей във формат 21:9
Със своите 34 инча CJ791 е особено подходящ за тези, които извършват многобройни задачи, но не могат или не искат да работят с два монитора. С ултраширокия дисплей можете да се насладите на безпроблемен мултитаскинг само на един монитор.

PBP и PIP
Функцията Picture-by-Picture (PBP) позволява на един екран да се показва съдържание от два различни източника. Функцията Picture-in-Picture (PiP) позволява изображението от втория източник да бъде мащабирано до 25% от оригиналния размер и да бъде разположено навсякъде на екрана.

По-ярки цветове с QLED
Технологията QLED(Quantum Dot) поддържа впечатляващо широка цветова гама sRGB, като осигурява не само повече нюанси, но и по-ярки, по-остри и по-естествени цветове - особено в червено и зелено. Освен това всеки монитор е фабрично калибриран, за да възпроизвежда точни и реалистични цветове.

Детайлите правят разликата
Технологията на VA панела на Samsung осигурява контрастно съотношение 3000:1 за по-дълбоко черно и по-ярко бяло, както и по-богати цветове за по-живи изображения. В резултат на това дори в най-тъмните или най-ярките изображения ще видите детайли, които може би не сте виждали преди.

Винаги в точния момент
Висококачественият извит монитор включва функции, които да задоволят и най-взискателните геймъри: честота на опресняване на екрана от 100 Hz за минимално разсейване и време за реакция от 4 ms за сцени без размазване на движението.

| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178°/178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Stereo speakers |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 Thunderbolt 3 |
| USB хъб | USB 3.0 HUB |
| Наклон | -2° ~ 34° |
| Хоризонтално завъртане | -14° ~ 22° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.9 x 30.9 x 51.6 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Професионален |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Бял/Сив |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор Gigabyte MO34WQC, 34"(86.36cm), QD-OLED панел, 175Hz, 0.03ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C720.93 €
/1410.02 лв
Монитор LG 32G810SA-W, 31.5" (80.01 cm), IPS панел, 144Hz, 4K/UHD, 1ms, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB703.71 €
/1376.35 лв
Монитор Dell Alienware AW2725Q, 27" (68.58cm) QD-OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB740.12 €
/1447.54 лв

























































































