NEWLINE ЗАЩИТАВА ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ
Имайте повече контрол върху вашия интерактивен дисплей и вашите данни. Поддържан от предпочитаната от вас операционна система, Newline NAOS+ ви позволява да запазите достъпа до вашата мрежа извън обсег, като същевременно улеснява всеки потребител да влезе и използва дисплея.

УЛТРА ГЛАДКО ИЗЖИВЯВАНЕ НА ДОКОСВАНЕ
Капацитивната сензорна технология работи и се усеща толкова естествено, колкото писането на смарт телефон или таблет. С незабавна реакция от екрана интерактивността и писането стават по-интуитивни от всякога.

ОПТИЧНО ПОДЛЕПЕН 4K ДИСПЛЕЙ ЗА ПРЕДЕФИНИРАНЕ НА ЯСНОТА
Оптичното подлепване ви дава ултраширок зрителен ъгъл от 178 °. Независимо къде седите в стаята, изображението е отчетливо и ясно.
СЪТРУДНИЧЕТЕ СИ ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО ВИ ХАРЕСА
Серията NAOS+ ви позволява да добавите мощен вграден компютър, за да пренесете мощността на настолен компютър направо във вашия дисплей. Използвайте познатата система Windows и всички нейни функции за неограничено и персонализирано сътрудничество.

Съвместим с всеки хардуер и софтуер, супер лесен за свързване
Свързването на вашето устройство е бързо и лесно с USB-C кабел. Благодарение на plug & play USB-C порта на дисплея, целият ви процес на настройка изисква включване на един кабел – който пренася данни, аудио, видео и захранване. Свързвайте и изключвайте незабавно или превключвайте устройства без никакви проблеми – просто включете и преминете направо към работа.

Спецификации:
| Подсветка: | Direct LED ( Wide color gamut + Anti blue light) |
| Размер на дисплея : | 1650 x 928 мм |
| Размер на активния екран: | 75" |
| Формат: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 3840*2160 пиксела (4K) |
| Цветове: | 1.07 милиарда |
| Яркост: | 400 cd/m2 |
| Контраст: | 5000:1 |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Ъгъл на гледане: | 178º/178º |
| Живот: | Мин. 50000 часа |
| Консумация на енергия: | Еко режим 198W; Режим Готовност ≤0.5W |
| Тъч повърхност: | Сертифицирана Optical Bonding технология, анти-рефлексно стъкло с допълнително покритие срещу пръстови отпечатъци и антимикробно покритие Прозрачност: 88%±3 Твърдост: 8Н |
| Датчик за допир: | P-CAP |
| Брой точки при допир: | 20 точки |
| Инструмент за писане: | пасивен стилус, пръст или длан |
| Точност: | ±1 мм |
| Високоговорител: | Позиция на високоговорителя: Отдолу Максимална изходна мощност: 2 x 20W |
| Интерфейси: | 3 х HDMI IN (4K@60 Hz) 3 х USB Type-B (Touch) 1 х USB 3.0 Type-C (PD 65W) 1 х USB 3.0 Dynamic 1 х USB 2.0 Embedded 1 х HDMI OUT 2.0 1 х RS232 1 х RJ45 (Built-in HUB for OPS/SDM Pass through) 1 х OPS Slot 1 х SPDIF 1 х Audio Line Out 1 х Mic In 1 х SDM-S Slot |
| Смарт система: | SoC чипсет: MSD3683QTA RAM: 3GB DDR4 Място за съхранение: 64GB Android версия: без Android |
| Монтаж ( опция ): | Монтаж на стена/ Мобилен стенд, VESA 800 x 400 мм |
| Външни размери, тегло: | 1731,1 x 1010 x 86,3 мм; 49 кг. |
| OPS компютър: | опция |
Виж още Специализирани Монитори Newline Interactive Inc.
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 75" (190.5 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
75.82 €
/148.28 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1392.00 €
/2722.52 лв
-
89.43 €
/174.92 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
204.92 €
/400.79 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
279.02 €
/545.72 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
168.00 €
/328.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
79.08 €
/154.67 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
457.31 €
/894.42 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
101.07 €
/197.67 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
274.50 €
/536.87 лв
-
216.11 €
/422.68 лв
-
94.56 €
/184.95 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
289.41 €
/566.04 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
235.97 €
/461.52 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
115.95 €
/226.79 лв
129.46 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
160.24 €
/313.39 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Публичен дисплей Samsung LH22DBDPLGC, 22"(55.88cm), Full HD, VGA, HDMI255.64 €
/499.99 лв
Публичен дисплей Samsung LH13QBREBGCXEN, 13" (33.02 см) Full HD ADS дисплей, HDMI, USB 2.0281.21 €
/549.99 лв
Дисплей UniVIEW MW3232-V-K, 31.5" (54.61 cm) Full HD LED дисплей, 6.5ms, 1200:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA306.00 €
/598.48 лв









































































































