NEC 60005288 M321
| Размер: | 32" |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Максимална поддържана резолюция: | 4096x2160 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 450 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1100 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178/178 |
| Време за реакция: | 8 ms |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| Режим на работа: | 24/7 |
| Колонки: | 2 x 5W |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB-HUB: | 1 x USB 2.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| LAN: | да |
| Изходи: | 1 x 3,5 mm jack |
| VESA: | 100x100 |
| Функции: | Future Ready Connectivity; Presence Sensor (KT-RC3); MediaPlayer; HDMI ARC; Powered USB Port (10 W); Removable Logo; Setup Manual ;Ambient Light Sensor ; Temperature Sensor |
| Включени аксесоари: | 2x AAA batteries; Display; HDMI Cable; Power Cable; Remote Control; Setup Manual |
| Енергопотребление: | 40 W |
| Сертификати: | CE; EAC; RoHS; ISO 9241-307, Class 2 |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Дебелина на рамката: | 11.8 (top); 11.9 (left and right); 17.2 (bottom) |
| Портретен режим: | да |
| Face up /table top/ режим: | да |
Виж още Специализирани Монитори NEC
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Тип: | Дисплей |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
332.69 €
/650.69 лв
120.00 € лв -
93.44 €
/182.75 лв
120.00 € лв -
166.25 €
/325.16 лв
120.00 € лв -
589.62 €
/1153.19 лв
120.00 € лв -
133.29 €
/260.70 лв
120.00 € лв -
906.93 €
/1773.81 лв
120.00 € лв -
182.29 €
/356.53 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
123.15 €
/240.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
274.50 €
/536.87 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв -
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
131.91 €
/258.00 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
196.30 €
/383.93 лв
120.00 € лв -
129.25 €
/252.78 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
124.83 €
/244.15 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
416.28 €
/814.18 лв
120.00 € лв -
477.35 €
/933.62 лв
120.00 € лв -
371.77 €
/727.13 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
97.69 €
/191.07 лв
120.00 € лв -
98.93 €
/193.49 лв
120.00 € лв -
809.89 €
/1584.01 лв
120.00 € лв -
1237.51 €
/2420.36 лв
120.00 € лв -
809.89 €
/1584.01 лв
120.00 € лв -
1237.51 €
/2420.36 лв
120.00 € лв -
77.72 €
/152.01 лв
120.00 € лв -
105.58 €
/206.50 лв
120.00 € лв -
245.84 €
/480.82 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв
-
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
104.82 €
/205.02 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
126.32 €
/247.07 лв
120.00 € лв -
203.96 €
/398.91 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
817.26 €
/1598.42 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
278.23 €
/544.17 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
168.31 €
/329.19 лв
120.00 € лв -
225.57 €
/441.19 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.30 €
/659.71 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
115.95 €
/226.79 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
557.99 €
/1091.33 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв
Публичен дисплей Sony FW-55EZ20L, 55" (139.7cm) 4K/UHD IPS дисплей, DLED, 400 000:1, 350cd/m2, HDR10, Dolby Vision, HDMI, USB, RJ45, RS-232C1081.53 €
/2115.29 лв
Дисплей Dahua LDH32-SAI200, 32" (81.28 cm) Full HD LED дисплей, 10ms, 1400:1, 400 cd/m2, USB, RS-232, Wi-Fi, LAN1078.80 €
/2109.95 лв
Публичен дисплей Sharp 60006184 E659, 64.5" (163.83 cm) 4K/UHD дисплей, HDMI, USB, USB-C, RS232, LAN1131.91 €
/2213.83 лв



























































































