
3840x2160 144Hz 1ms IPS HDR дисплей
Изследвайте нови светове. Пригответе се да виждате, чувате и контролирате игрите си, както никога досега. Зашеметяващата графика, невероятното аудио и безупречното представяне ви даряват с неограничени вълнения.

Персонализирайте настройките според личните си предпочитания. Играйте безпроблемно с 4K графика до 144Hz. Свържете периферните си устройства чрез HDMI 2.1. Ние уважаваме вашите предпочитания и ви даваме възможност да избирате от различни режими и функции, които подобряват производителността. С MOBIUZ сте готови да играете с комфорт и стил!

| Дисплей | |
| Размер на екрана | 32 инча |
| Тип панел | IPS |
| Разделителна способност (макс.) | 3840x2160 |
| Яркост (станд.) | 300нита |
| Яркост (пикова)(HDR) | 600нита |
| HDR | HDR10,VESA DisplayHDR 600 |
| Основен контраст | 1000:1 |
| Ъгъл на видимост (л/д) (CR>=10) | 178°/178° |
| Време за реакция (MRPT) | 1 ms |
| Честота на опресняване (Hz) | DP:144/ HDMI:120 |
| Аспектно съотношение | 16:9 |
| Звук | |
| Вградени колони | 2.1 канал (2Wx2 + 5W нискочестотен високоговорител) |
| Вход за слушалки | Да |
| Микрофон | Да |
| Свързване | |
| HDMI (v2.1) | 2 |
| DisplayPort (v1.4) | 1 |
| Mechanical Design | |
| Накланяне (надолу/нагоре) | -5˚ - 15˚ |
| Завъртане (наляво/надясно) | 15˚/ 15˚ |
| Регулиране на височината на стойката | 100mm |
| VESA съвместим | 100 x 100 mm |
| Захранване | |
| Напрежение | 100 - 240V |
| Захранване | Адаптер |
| Консумация на енергия (нормален режим) | 48W |
| Консумация на енергия (макс.) | 160W |
| Консумация на енергия (sleeping mode) | <0.5W |
Виж още Монитори BenQ
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Време за реакция: | 2 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Бял |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
119.00 €
/232.74 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
257.62 €
/503.86 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
91.76 €
/179.46 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
169.50 €
/331.50 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
142.63 €
/278.96 лв
-
79.56 €
/155.61 лв
-
1244.04 €
/2433.12 лв
-
246.00 €
/481.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
93.96 €
/183.78 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
93.18 €
/182.24 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
385.78 €
/754.53 лв
431.55 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор LG 37G800A-B, 36.5" (92.71 cm), VA панел, 165Hz, 4K/UHD, 1ms, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB865.92 €
/1693.59 лв
Монитор Gigabyte MO32U2, 31.5" (80.01 cm) QD-OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 1 500 000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB861.77 €
/1685.47 лв
Монитор Samsung ViewFinity S9 LS-49C950UA, 49" (124.46cm) Curved VA панел,120Hz, Dual QHD, 5ms, Mega DCR, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB Hub869.24 €
/1700.09 лв







































































































