| Redefine collaboration with the purposefully designed 21.5-inch ThinkVision T22v-20. A built-in camera, Full-HD display, microphone, and speakers take video conferencing to an advanced level and easy to scale. The integrated IR camera in conjunction with Windows Hello facial recognition ensures users can safely login without a password. In addition, the ThinkShutter allows users to cover their camera and the Auto Alarm feature notifies users when the camera or microphone is in use - safeguarding user confidentiality and privacy. | |
| Product Features | |
|
|
| General | |
| Display Type | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Energy Class | Class D |
| Diagonal Size | 21.5" |
| Built-in Devices | Camera, USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2479 mm |
| Pixel Per Inch | 102 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Colour Support | 16.7 million colours |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Response Time | 4 ms (extreme), 14 ms (Off), 6 ms (typical) |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Features | Integrated cable management, 3-side NearEdgeless |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 48.93 cm x 20.5 cm x 41.3 cm - with stand (lowest position) |
| Weight | 5.49 kg |
| Audio | |
| Type | Speakers |
| Output Power / Channel | 3 Watt |
| Input | |
| Type | Microphone |
| Connectivity | |
| Interfaces | VGA HDMI DisplayPort USB 3.2 Gen 1 downstream with Battery Charging 1.2 USB 3.2 Gen 1 downstream USB 3.2 Gen 1 upstream Audio line-out Audio line-in |
| Mechanical | |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Tilt Angle | -5/+35 |
| Swivel Angle | 90 |
| Rotation Angle | 180 |
| Height Adjustment | 150 mm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm |
| Miscellaneous | |
| Features | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Cables Included | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m |
| Compliant Standards | CCC, CEE Tier 1, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, EU RoHS 2002/95/EC |
| Localisation | EMEA |
| Security Slot Type | Kensington security slot |
| Power | |
| Input Voltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption (On mode) | 11.1 W |
| Power Consumption SDR (On mode) | 11.1 kWh/1000h |
| Power Consumption (Typical) | 13 Watt |
| Power Consumption Stand by | 0.5 Watt |
| Power Consumption Sleep | 0.5 Watt |
| Power Consumption (Off Mode) | 0.3 Watt |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | Microsoft Windows 7 / 10 |
| Dimensions & Weight | |
| Dimensions & Weight Details | With stand (lowest position) - width: 48.93 cm - depth: 20.5 cm - height: 41.3 cm - weight: 5.49 kg With stand (highest position) - width: 48.93 cm - depth: 20.5 cm - height: 56.3 cm - weight: 5.49 kg Without stand - width: 48.93 cm - depth: 4.83 cm - height: 31.44 cm - weight: 3.03 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 57.7 cm |
| Shipping Depth | 39 cm |
| Shipping Height | 18.7 cm |
| Shipping Weight | 7.22 kg |
| Environmental Standards | |
| TCO Certified | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| EPEAT Compliant | EPEAT Silver |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| ENERGY STAR Version | 8.0 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 21.5" (54.61 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор ViewSonic VA220-H, 22" (55.88 cm) VA панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000:, 250 cd/m2, HDMI, VGA71.60 €
/140.05 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
































































































