Lenovo L27QE (68C8GAC3EU)

| PERFORMANCE | |
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms (Extreme Mode) / 6ms (Normal Mode) / 14ms (Off Mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 19W / 43W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.9 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100mm |
| ThinkCentre M Series Support | None |
| Pen | None |
Dimensions (WxDxH)
| |
| |
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 685.0 x 140.0 x 436.0 mm (26.97 x 5.51 x 16.96 inches) |
Weight
|
| |
| Packaging Weight | 5.9 kg (13 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 |
| Network Connectivity | None |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
348.06 €
/680.74 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
949.19 €
/1856.46 лв
120.00 € лв -
176.07 €
/344.37 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
130.90 €
/256.01 лв
120.00 € лв -
415.75 €
/813.14 лв
120.00 € лв -
267.69 €
/523.55 лв
120.00 € лв -
180.73 €
/353.47 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC Q27G4SRU, 27" (68.58 cm) IPS панел, 320Hz, QHD, 0.3ms, 450 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
271.00 €
/530.03 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
457.31 €
/894.42 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор AOC 27G4HA, 27" (68.58cm) IPS панел, 200Hz, Full HD, 0.5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI147.99 €
/289.44 лв
Монитор IIYAMA XUB2293HSU-W7, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB147.39 €
/288.26 лв
Монитор Asus ZenScreen Go MB166C (90LM07D3-B01170), преносим, 15.6" (39.62 cm) IPS панел, Full HD, 5ms, 100000000:1, 250cd/m2, 1x USB-C148.90 €
/291.23 лв










































































































