| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm ARGB fans Rear: 1 x 140 mm ARGB fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 MB: 120 mm x 2 (E-ATX MB Width =28.5cm) Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 PSU Shroud: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 / 140 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 180 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 400 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Elegant Mesh Front panel Superior Airflow and Ventilation Design Top & Bottom Dust Filter Support ATX Back Plug Motherboard PSU Length Limitation 220 mm |
| РАЗМЕРИ | 465 x 238 x 481 mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Xigmatek
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Да |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
85.26 €
/166.75 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
16.36 €
/32.00 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
5.93 €
/11.61 лв
-
8.49 €
/16.60 лв
-
5.87 €
/11.48 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
187.92 €
/367.54 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.23 €
/23.91 лв
-
13.55 €
/26.51 лв
-
26.11 €
/51.07 лв
-
26.11 €
/51.07 лв
-
12.81 €
/25.05 лв
-
23.15 €
/45.27 лв
-
27.01 €
/52.83 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
37.98 €
/74.27 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
218.70 €
/427.74 лв
-
150.97 €
/295.27 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
10.05 €
/19.65 лв
-
30.23 €
/59.13 лв
-
50.44 €
/98.66 лв
-
181.05 €
/354.09 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
44.93 €
/87.88 лв
-
21.55 €
/42.14 лв
-
149.11 €
/291.63 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
20.93 €
/40.94 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
46.04 €
/90.05 лв
-
41.02 €
/80.24 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
49.70 €
/97.20 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
55.99 €
/109.51 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
17.87 €
/34.95 лв
-
118.23 €
/231.23 лв
121.99 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
134.12 €
/262.33 лв
138.39 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
27.80 €
/54.36 лв
30.67 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Cougar Gaming Airface 180, CEB/ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x 180mm ARGB вентилатора, 1x 120mm ARGB вентилатор, с прозорец, бяла, без захранване60.58 €
/118.48 лв
Кутия Cougar MX600 Air White, E-ATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 3x 140mm + 1x 120mm ARGB вентилаторa, с прозорец, бяла, без захранване60.44 €
/118.21 лв
Кутия Gamemax Vista 2 AB, EATX/ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 3x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване60.43 €
/118.19 лв


























































































