| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 2 x 120 mm A-RGB fans Rear : 1 x 120 mm A-RGB fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 320 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Showcase your system build with a clean and clear full-sized window Magnetic dust filter Comes equipped with an airflow front panel and a large mesh top panel to ensure fresh air is circulating |
| РАЗМЕРИ | 418 x 215 x 431 mm |
| ТЕГЛО | 4.9 kg |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии DeepCool
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.35 €
/16.32 лв
-
23.54 €
/46.04 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
49.57 €
/96.95 лв
-
16.48 €
/32.23 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
175.31 €
/342.87 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
108.45 €
/212.11 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.94 €
/89.85 лв
-
6.96 €
/13.62 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.25 €
/45.48 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.76 €
/38.64 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.28 €
/225.47 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
112.06 €
/219.17 лв
116.50 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
89.62 €
/175.29 лв
92.14 € -
86.10 €
/168.40 лв
88.07 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
42.51 €
/83.13 лв
43.33 € -
10.23 €
/20.02 лв
11.20 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.35 €
/51.54 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Zalman N7 PLUS, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 7x 120mm RGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване43.56 €
/85.20 лв
Кутия Fury Shobo SH4 RGB, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване43.64 €
/85.35 лв
Кутия Darkflash DRX70 Mesh, ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB Type-C, 3x 120mm вентилатора, RGB, черна, без захранване43.45 €
/84.99 лв



















































































