CMT223S
- Brushed front panel, high-quality aesthetic design
- Pre-installed 4 x 120mm fans for unmatched ventilation potential
- Natural sound-absorbing material
- Supports high-end graphics cards with maximum length up to 300mm, and CPU cooler up to 160mm height
- Built-in 2 x USB 3.0 for high speed data transfer
Cooling and Silence Performance
Front and rear 120mm x 4 fans and use high-density sound dampening material, it can effectively block unwanted sounds to keep silence.
High Compatibility
- Support ATX, Micro ATX, Mini-ITX motherboard
- CPU maximum height: Up to 160 mm
- Graphic card support: Up to 300mm
| Type | ATX Mid Tower |
|---|---|
| Color | Black |
| Materials | SPCC, Plastic |
| Weight | 4.8kg |
| Dimension DxWxH (mm) / (inch) | 370x208x445mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 160mm |
| VGA Card Length | 300mm |
| MotherBoard Support | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| External I/O port | USB3.0 x 2, Type-C, HD Audio |
| Power Supply Type | 150mm ATX |
| 3.5“ HDD | 2 |
| 2.5" SSD | 2 |
| Fan Including(pre-install) | Front: 120mm x 3 Rear: 120mm x 1 |
| Fan&Water Cooler Support | Front: 120mm x 3 Rear: 120mm x 1 |
| Max Radiator Support | Front: 240mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии FSP
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Не |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.35 €
/16.32 лв
-
23.54 €
/46.04 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
49.57 €
/96.95 лв
-
16.48 €
/32.23 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
175.31 €
/342.87 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
108.45 €
/212.11 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.94 €
/89.85 лв
-
6.96 €
/13.62 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.25 €
/45.48 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.76 €
/38.64 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.28 €
/225.47 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
112.06 €
/219.17 лв
116.50 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
89.62 €
/175.29 лв
92.14 € -
86.10 €
/168.40 лв
88.07 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
42.51 €
/83.13 лв
43.33 € -
10.23 €
/20.02 лв
11.20 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.35 €
/51.54 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Fury Shobo SH4F RGB, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване49.11 €
/96.04 лв
Кутия Xigmatek Gaming X II, E-ATX/ATX/MicroATX/MiniITX, 1x USB 3.0, 4x 120mm RGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване49.12 €
/96.07 лв
Кутия Xigmatek Master X II Pro, EATX/ATX/microATX/Mini ITX, 1x USB 3.0, 4x 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване48.86 €
/95.55 лв
















































































