Cubi M Arctic
.png)
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 120 mm x 2 (Reverse) Top: 120 mm x 3 (Reverse) Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB Panel: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 5 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 358 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily Mounted Panels Easily Mounted Tempered Glass Panel Superior Airflow and Ventilation Design PSU Limitation up to 200 mm |
| РАЗМЕРИ | 430 x 277 x 372 mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Xigmatek
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
20.87 €
/40.82 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
29.77 €
/58.23 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.06 лв
120.00 € лв -
28.00 €
/54.76 лв
120.00 € лв -
19.75 €
/38.62 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.10 лв
120.00 € лв -
6.13 €
/11.99 лв
120.00 € лв -
30.37 €
/59.40 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
7.37 €
/14.41 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
19.75 €
/38.62 лв
120.00 € лв -
70.47 €
/137.83 лв
120.00 € лв -
8.64 €
/16.91 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
24.83 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
46.59 €
/91.13 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
57.09 €
/111.65 лв
120.00 € лв -
8.49 €
/16.60 лв
120.00 € лв -
53.82 €
/105.26 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
8.49 €
/16.60 лв
120.00 € лв -
8.35 €
/16.33 лв
120.00 € лв -
5.90 €
/11.54 лв
120.00 € лв -
31.47 €
/61.55 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
38.19 €
/74.68 лв
120.00 € лв -
31.04 €
/60.71 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
20.87 €
/40.82 лв
120.00 € лв -
6.13 €
/11.99 лв
120.00 € лв -
8.49 €
/16.60 лв
120.00 € лв -
33.86 €
/66.22 лв
120.00 € лв -
9.91 €
/19.37 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
25.03 €
/48.95 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.24 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв
-
43.64 €
/85.35 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
27.83 €
/54.44 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв
Кутия Xigmatek Master X II, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 4x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване50.20 €
/98.18 лв
Кутия 1stPlayer MEGAVIEW MV8, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване50.20 €
/98.19 лв
Кутия Montech X3 MESH, ATX/Micro ATX/Mini ITX, 1x USB 3.0, 3x 120mm RGB вентилатора, 3x 140mm RGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване50.15 €
/98.09 лв





















































































