Geometric Future Model 8 Cowboy
A combination of brushed aluminum + genuine full-grain cattlehide + Toughened glass, presenting a visual and tactile thrill and refined beauty

![]() | 2mm cowhide for an excellent handfeel! |
Specifications
| Case Type | Mid Tower |
| Material | Steel T1.0 ,Tempered Glass T4.0 |
| Product Dimension ( H x W x D ) | 500×230×500mm, 19.7"×9.1"×19.7" |
| Drive Bay | Max : 3x3.5'', 3x2.5''/ 6x2.5'' tray |
| M/B Compatibility | E-ATX(12"×13"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Power Supply | PSII : ATX 12V(Length < 220 mm) |
| I/O Ports | USB 3.0 x 2 , USB 2.0 x 2 , HD Audio(CTIA-SPK/MIC ) , Type – C USB3.1 Gen .2 |
| Expansion Slots( Maximum Space) | PCI-E x 7:Length<400mm(No Cooling of bottom) / Width <175mm Lateral PCI-E x 3:Length<412mm(No Cooling of bottom) / Width<150mm ( CPU Heatsink Height<105mm) / Height<65mm |
| Thermal Solution | Top : 120mm Fan x 1120mm Radiator (Optional) Rear : 120/140mm Fan x 3 420mm Radiator( Length<470mm / Thickness < 55mm )(Optional) 360/280mm Radiator ( Length<400mm / Thickness < 65mm )(Optional) Bottom : 120/140mm Fan x 3 360/280mm Radiator ( Length < 485mm )(Optional) |
| CPU Heatsink | Height<170mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Geometric Future
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Да |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.35 €
/16.32 лв
-
23.54 €
/46.04 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
49.57 €
/96.95 лв
-
16.48 €
/32.23 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
6.14 €
/12.01 лв
-
175.31 €
/342.87 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
108.45 €
/212.11 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.94 €
/89.85 лв
-
6.96 €
/13.62 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.25 €
/45.48 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.76 €
/38.64 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
26.32 €
/51.48 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.28 €
/225.47 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
112.06 €
/219.17 лв
116.50 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
89.62 €
/175.29 лв
92.14 € -
86.10 €
/168.40 лв
88.07 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
42.51 €
/83.13 лв
43.33 € -
10.23 €
/20.02 лв
11.20 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.35 €
/51.54 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Geometric Future Model 2 Ark, mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Type-C, черна, без захранване103.68 €
/202.77 лв
Кутия be quiet! Pure Base 501 Airflow Window, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x 140mm вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване103.41 €
/202.26 лв
Кутия DeepCool CG590U 5F, ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 5x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване103.39 €
/202.21 лв
























































































