FSP CMT520 Plus

CMT520 Plus has improved the LED effects with 4 pre-installed 120mm addressable ARGB fans to gives you ultra-lighting performance.

Upgraded I/O Panel
Two USB 3.0 and two USB 2.0 ports promote high-speed data transfers and expansion potential.
Specifications:
| Type | ATX Mid Tower |
| Color | Black |
| Materials | SPCC, Tempered glass x 2 |
| Weight | 8.5KG |
| Dimension DxWxH (mm) / (inch) | 495 x 215 x 510mm 19.49 x 8.46 x 20.08inch |
| Maximum CPU Cooler Height | 163mm |
| VGA Card Length | 423mm |
| Expansion Slots | 8 |
| MotherBoard Support | E-ATX, ATX, Micro ATX, ITX |
| External I/O port | USB3.0 x 2, USB2.0 x 2,Audio |
| Power Supply Type | 200mm ATX |
| 3.5“ HDD | 2 |
| 2.5" SSD | 4 |
| Fan Including(pre-install) | Front: 120mm ARGB Fan x 3 Rear: 120mm ARGB Fan x 1 |
| Fan&Water Cooler Support | Front: 120mm/140mm x 3, or 360mm Radiator x 1 Top: 120mm x 3/140mm x 2 or 360mm Radiator x 1 Rear: 120mm x1 |
| Max Radiator Support | 360mm x 2 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии FSP
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
88.99 €
/174.05 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
44.93 €
/87.88 лв
-
21.55 €
/42.15 лв
-
148.14 €
/289.74 лв
-
23.32 €
/45.60 лв
-
48.93 €
/95.69 лв
-
8.49 €
/16.60 лв
-
30.90 €
/60.43 лв
-
21.95 €
/42.94 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
94.98 €
/185.76 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
147.21 €
/287.92 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
24.75 €
/48.41 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
23.37 €
/45.71 лв
-
26.07 €
/51.00 лв
-
19.25 €
/37.66 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
17.61 €
/34.45 лв
-
22.96 €
/44.91 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
21.04 €
/41.15 лв
-
6.10 €
/11.93 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
6.92 €
/13.53 лв
-
103.79 €
/203.00 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
66.50 €
/130.07 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
-
94.98 €
/185.76 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
23.32 €
/45.60 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
46.04 €
/90.05 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
41.02 €
/80.24 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
68.51 €
/133.99 лв
-
17.87 €
/34.95 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
49.70 €
/97.20 лв
-
118.23 €
/231.23 лв
121.99 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
134.12 €
/262.33 лв
138.39 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.76 €
/54.29 лв
30.67 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Omega SX-C3145, ATX /Micro-ATX/Micro-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване15.84 €
/30.99 лв
Кутия Delux J602, microATX, 2x USB 3.0, черна, без захранване19.37 €
/37.89 лв
Кутия Makki 0636BB-U3, ATX/mATX, 1x USB 3.0, черна, без захранване21.55 €
/42.15 лв















































































