FSP CMT512
.jpg)
The CMT512 is a mid-tower PC case designed for e-sports and advanced gamers. It features 3 semi-transparent galaxy dark tempered glass panels, a strong streamlined body, all black coating throughout the inside and out for a sophisticated and stylish look, and it also comes with 4 built-in RGB LED fans. The CMT512 is a complete package with the look and features that you want for a high-end PC case.

High Extensibility For Graphic Cards and CPU Cooler
It supports high-end graphics cards with a max length of 400mm.
Specifications:
| Type | ATX Mid Tower |
| Color | Black |
| Materials | SECC, Tempered glass |
| Dimension DxWxH (mm) / (inch) | 491 x 208 x 448mm / 19.15 x 8.11 x 17.47inch |
| Maximum CPU Cooler Height | 165mm |
| VGA Card Length | 400mm |
| Expansion Slots | 7 |
| MotherBoard Support | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| External I/O port | USB3.0 x 2, Audio, Microphone |
| Power Supply Type | 210mm ATX |
| 3.5“ HDD | 2 |
| 2.5" SSD | 2 |
| Fan Including(pre-install) | Front: 120mm x 3 ARGB Led Fan Rear: 120mm ARGB Led Fan |
| Max Radiator Support | Front: 120mm x 3 or 140mm x 2, or 360mm x1 Radiator Top: 120/140mm x 1 Rear: 120mm x1 |
| Maximum PSU Length | 360mmx1 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии FSP
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
8.35 €
/16.32 лв
-
23.66 €
/46.28 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
49.80 €
/97.40 лв
-
16.56 €
/32.39 лв
-
6.17 €
/12.07 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
6.17 €
/12.07 лв
-
181.83 €
/355.63 лв
-
118.41 €
/231.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
94.98 €
/185.76 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
5.90 €
/11.55 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
19.82 €
/38.76 лв
-
46.18 €
/90.33 лв
-
6.96 €
/13.62 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
113.81 €
/222.59 лв
-
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
23.38 €
/45.72 лв
-
29.31 €
/57.32 лв
-
19.86 €
/38.84 лв
-
26.44 €
/51.71 лв
-
26.44 €
/51.71 лв
-
26.44 €
/51.71 лв
-
26.44 €
/51.71 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
Кутия Kolink KLA-003, ATX/Micro ATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,80mm fan, черна, без захранване
24.99 €
/48.88 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
120.13 €
/234.95 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
17.66 €
/34.53 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
33.99 €
/66.48 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
48.44 €
/94.73 лв
-
42.18 €
/82.50 лв
-
38.49 €
/75.27 лв
-
59.49 €
/116.34 лв
-
44.39 €
/86.83 лв
-
36.98 €
/72.32 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
115.39 €
/225.69 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
114.73 € -
112.06 €
/219.17 лв
116.50 € -
40.98 €
/80.15 лв
49.53 € -
89.62 €
/175.29 лв
92.14 € -
79.99 €
/156.45 лв
82.29 € -
86.18 €
/168.56 лв
88.07 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
42.68 €
/83.47 лв
43.33 € -
175.67 €
/343.58 лв
181.93 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Fortron CST310, micro ATX/Mini ITX, 2x USB 3.0, прозорец, RGB, черна, без захранване71.59 €
/140.01 лв
Кутия Zalman P30 White, mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 1x USB-C, 3x A-RGB 120mm вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване71.72 €
/140.27 лв
Кутия Thermaltake Divider 170 TG ARGB, mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 2x ARGB 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване71.06 €
/138.99 лв













































































