Wi-Fi 6 технология от Intel: До 2,5 пъти по-бързи скорости, по-голям капацитет и по-ниска латентност в сравнение с предишното поколение Wi-Fi 5.
Двуядрен процесор на Intel: Осигурява най-добра производителност при усилен трафик.
3 гигабитова безжична връзка: AX3000, максимална скорост до 574Mbps при 2.4GHz и 2402Mbps при 5GHz.
Повече свързани устройства: Революционната технология OFDMA поддържа по-ефективна комуникация на данни към повече устройства.
TWT спестяване на енергия: Интелигентно контролирайте времето за заспиване и събуждане на устройствата на IoT и мобилните устройства, удължавайки живота на батерията.
Четири вътрешни усилени антени: Осигурява ни по-добро покритие.
Разширени софтуерни функции: Режим 2 в 1, поддържа хардуерен превключвател за избор на AP и рутер. Разделяне на мрежата за гости от основната за по-сигурен Wi-Fi достъп.
Смарт настройки: за интелигентна, автоматична и бърза инсталация.
| СТАНДАРТ WI-FI | AX |
| СКОРОСТ НА ПРЕХВЪРЛЯНЕ ETHERNET | 10/100/1000 |
| СКОРОСТ НА ПРЕХВЪРЛЯНЕ WI-FI (MBPS) | До 2402 Mbps - 5 GHz / 574 Mbps - 2.4 GHz |
| ЧЕСТОТА | Dual Band |
| ПОРТОВЕ WAN | RJ-45 |
| ПОРТОВЕ LAN | 4 x RJ-45 |
| ПОРТ USB | Не |
| PRINTSERVER | Не |
| 3G/4G | Не |
| СИГУРНОСТ | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| АНТЕНА | Вградени 2x2 (2.4 GHz) и 2x2 (5 GHz) |
| POE | Не |
| ЗАХРАНВАНЕ | DC 12V, 2A |
| РАЗМЕРИ (ММ) | 125 x 35 x 205 |
| ТЕГЛО (КГ) | 0.500 |
Виж още Рутери Безжични Edimax
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 2976 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 4 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.47 €
/14.61 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
7.41 €
/14.50 лв
-
22.90 €
/44.79 лв
-
48.55 €
/94.96 лв
-
10.23 €
/20.01 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
11.58 €
/22.65 лв
-
23.42 €
/45.81 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
8.98 €
/17.56 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
18.38 €
/35.94 лв
-
26.94 €
/52.68 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
27.99 €
/54.74 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
84.53 €
/165.33 лв
-
99.70 €
/195.00 лв
-
122.89 €
/240.36 лв
-
48.09 €
/94.05 лв
-
108.85 €
/212.90 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
10.85 €
/21.23 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
23.28 €
/45.53 лв
-
48.55 €
/94.96 лв
-
28.64 €
/56.01 лв
-
57.86 €
/113.16 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.38 €
/35.94 лв
-
135.33 €
/264.67 лв
-
42.76 €
/83.63 лв
-
70.10 €
/137.10 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
79.01 €
/154.53 лв
-
31.57 €
/61.74 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
80.19 €
/156.83 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
139.12 €
/272.09 лв
-
52.04 €
/101.78 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
36.92 €
/72.21 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
24.99 €
/48.88 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
88.49 €
/173.07 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
254.99 €
/498.72 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
122.07 €
/238.76 лв
-
192.96 €
/377.40 лв
-
82.22 €
/160.81 лв
-
254.59 €
/497.93 лв
-
8.18 €
/15.99 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
25.10 €
/49.08 лв
-
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
227.84 €
/445.62 лв
240.99 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
83.76 €
/163.83 лв
336.85 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
77.88 €
/152.32 лв
80.31 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
98.47 €
/192.59 лв
102.99 € -
4.50 €
/8.80 лв
4.67 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
195.10 €
/381.59 лв
202.98 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер Mercusys MW302R, 300Mbps, 2.4GHz, Wireless N, 2x LAN 100, 1x WAN 100, 2 външни антени10.93 €
/21.37 лв
Рутер Mercusys MW301R, 300Mbps, 2.4GHz(300Mbps), Wireless N, 2x 10/100Mbps, 2x външни 5dBi антени10.93 €
/21.37 лв
Рутер Mercusys MW305R V2, 300Mbps, Wireless N, 3x LAN10/100Mbps, 3x външни антени, бял12.42 €
/24.29 лв


















































































