Technical Spec
| Motherboards | E-ATX/ATX/M-ATX/Mini-ITX (MAX 305×276mm) |
| Materials | SGCC+Plastic (ABS)+Tempered Glass (Panel thickness: 0.8~1.0mm) |
| Product Dimension (LxWxH) | 530×232×545.5mm |
| Net Weight | 14.34kg |
| Gross Weight | 17.77kg |
| 5.25" Drive Bays | 0 |
| 3.5" Drive Bays | 3 |
| 2.5" Drive Bays | 3+3 |
| I/O Panel | 2×USB3.0 /Audio(HD)×1/Mic×1/Manual Controller for RGB |
| Expansion Slots | 8+2 (2 extra slots for vertical VGA card installation) |
| Cooling Fans Support | Pre-installed: 1×140mm RGB fan at rear, 3×140mm RGB fan at side panel; Optional: Top:3×120mm fan, Front: 3×120mm fan |
| Power Supply Support | ATX PS2 (maximum length: 200mm) |
| CPU Cooler Compatibility | 186mm height limit /Liquid Cooler: 120/240mm or 360mm (Remove HDD cage) Radiator at front; 120/240/360mm Radiator at top; 120/140mm Radiator at rear |
| Graphic Card Clearance | 310mm(Horizontal mounting)/400mm(Vertical mounting) |
| Carton Dimension | 625×335×627mm(L×W×H) |
| Water Block Dimensions | 92.5×93×85mm(L×W×H) |
| Radiator Dimensions | 330×125×28mm(L×W×H) (aluminum material) |
| Fan Dimensions | 140×140×25mm RGB Fan×4pcs |
| Fan Speed | 500±200-1800±10%RPM (4Pin) |
| Fan Air Flow | 90.14 CFM (MAX) Each 140mm Fan |
| Fan Noise Level | 17.6~35.3dB(A) |
| Fan Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12VDC |
| Fan Rated Current | 0.44±10%A(MAX) Each Fan (Including RGB lights) |
| Fan Power Consumption | 5.28W Each |
| Pump Connector | 3Pin |
| Pump Operating Voltage | 6~13.8VDC |
| Pump Rated Voltage | 12VDC |
| Pump Speed | 2300±10%RPM |
| Pump Current | 0.2A(MAX) |
| Pump Power Consumption | 2.4W |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии DeepCool
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
5.90 €
/11.54 лв
-
89.35 €
/174.75 лв
-
45.07 €
/88.15 лв
-
13.23 €
/25.87 лв
-
123.06 €
/240.69 лв
-
77.13 €
/150.85 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
43.76 €
/85.59 лв
-
21.79 €
/42.62 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.50 €
/24.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
32.84 €
/64.23 лв
-
231.70 €
/453.16 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
19.86 €
/38.83 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
18.13 €
/35.45 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.36 €
/24.16 лв
-
22.26 €
/43.54 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.99 €
/68.44 лв
-
6.95 €
/13.59 лв
-
51.43 €
/100.58 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.10 €
/21.71 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
31.34 €
/61.29 лв
-
6.18 €
/12.10 лв
-
54.69 €
/106.96 лв
-
111.94 €
/218.94 лв
-
16.59 €
/32.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
56.01 €
/109.54 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
18.13 €
/35.45 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
105.99 €
/207.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
68.51 €
/133.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
35.53 €
/69.48 лв
39.41 € -
10.26 €
/20.08 лв
11.20 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
55.99 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
27.97 €
/54.70 лв
29.77 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Omega SX-C3145, ATX /Micro-ATX/Micro-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване15.84 €
/30.99 лв
Кутия Delux J602, microATX, 2x USB 3.0, черна, без захранване18.13 €
/35.45 лв
Кутия Makki 0636BB-U3, ATX/mATX, 1x USB 3.0, черна, без захранване21.79 €
/42.62 лв







































































