Спецификация :
| Основен | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Капацитет на комутация |
20 Gbps | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Скорост на пренос на пакети |
14.88 Mpps | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Описание на функционалните слотове |
| PoE мощност |
Порт 1 ≤60 W, Порт 2-8 ≤30 W, общо ≤60 W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Слой |
Слой 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Тип управление |
Да | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Работна температура |
–10 °C до +55 °C (+14 °F до +131 °F) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Работна влажност |
5% –95% (RH), не кондензиране | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Консумация на електрическа енергия |
В покой: ≤3 W; При пълен товар: 65 W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Захранване |
Външно захранване: 53 VDC, 1.226 A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Статична защита |
Въздушен разряд: 8 kV; Контактен разряд: 6 kV | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Защита от мълнии |
Общ режим: 4 kV; Диференциален режим: 2 kV | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Нетно тегло |
0.55 kg (1.21 lb) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Размери на продукта |
190 mm × 106 mm × 30 mm (7.48" × 4.17" × 1.18") (L × W × H) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Хардуер | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Включен адаптер за захранване |
| PoE |
| Ethernet порт |
| Скорост на Ethernet порт |
10/100/1000 Mbps | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Скорост на uplinkEthernet порт |
| Бутон за нулиране |
| Температура при съхранение |
–40 °C до +70 °C (–40 °F до +158 °F) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Влажност при съхранение |
| Представяне | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Умен управляван превключвател |
| MTBF |
127.3 години | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Размер на буфера за пакети |
4 Mbit | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Jumbo Frame |
15K Byte | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Размер на MAC таблицата |
8K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Брой VLAN |
| Комуникационен стандарт |
| Функция | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Протокол за разпръскване на множеството |
STP/RSTP | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Функция VLAN |
| IEEE 802.3x контрол на потока |
| DHCP функция |
| Управление на оборудването |
Уеб управление; Управление с приложение | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Общ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Брутно тегло |
1.18 kg (2.60 lb) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Размери на опаковката |
256 mm × 244 mm × 87 mm (10.07" × 9.61" × 3.43") (L × W × H) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||