Tenda A23
A23 е Wi-Fi 6 екстендер, предназначен за големи домове, неговата двулентова скорост на едновременно свързване е до 1501 Mbps (5GHz: 1201 Mbps 2.4 GHz: 300 Mbps).Оборудван е с 2*5dBi антени с висок коефициент на усилване за ефективно подобряване на предаването на сигнала и чувствителността на приемане.С гигабитов Ethernet порт A23 може да осигури кабелни връзки за устройства като декодери, компютри, игрови конзоли и смарт телевизори, което го прави по-гъвкав за използване. Поддържа AP режим, осигуряващ ви по-широки режими на разпръскване. С интелигентния индикатор за сигнал и автоматичните pop-up настройки можете лесно да откриете най-доброто място за разширяване на Wi-Fi покритието и да го настроите бързо, така че да можете да се наслаждавате на високоскоростен Wi-Fi 6 веднага. Поддържа технологията Wi-Fi+, просто се наслаждавайте на по-стабилна и по-гладка безжична мрежа в дома си.
Спецификации:
| Interfaces | 1*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Antenna Type | 2*5dBi dual-band antennas |
| Button | 1 * WPS Button 1 * Reset Button |
| LED Indicator | 1 * Signal LED |
| Power Supply | 12V1A,built-in |
| Power Consumption | 11W(max power consumption) |
| Dimension | 123*72*47.5mm(L x W x H) |
| Wireless Standard | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac, IEEE802.11ax |
| Frequency | 5 GHz(11ax) 2.4 GHz |
| Data Rate | 2.4 GHz 11b-1M:-96.5dBm 11g-54M:-78.5dBm 11n-20M-MCS7:-76.5dBm 11n-40M-MCS7:-72dBm 5 GHz: 11a-6M:-95dBm 11n-20M-MCS7:-76dBm 11n-40M-MCS7:-72.5dBm 11ac-80M-MCS9:-63.5dBm 11ax-80M-MCS11:-60.5dBm |
| RSSI | 5GHz: 1201Mbps 2.4GHz: 300Mbps |
| Transmission Power | 2.4GHz ≤ 20dBm 5GHz≤23dBm |
| Wireless Modes | Repeater Mode, Access Point Mode |
| Wireless Security | WPA2-PSK WPA3-SAE/WPA2-PSK Wireless Encryption Disable and Enable |
| Certification | FCC CE SRRC ROSH UCCA |
| Plug Type | CN US EU UK AU BR |
| System Tool | Online upgrade, LED Indicator Control, DST, Factory Settings, Login Password and Reboot |
| Environment | Operating Temperature: 0℃~40℃ Storage Temperature: -40℃~70℃ Operating Humidity: (10~90)% RH, non-condensing Storage Humidity: (5~90)%RH, non-condensing |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични Tenda
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Репитер/Екстендър |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 1500 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 2 Външни |
| dBi на антена/и: | 5 |
| PoE: | Няма |
| Интерфейс: | 1x 1000 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
22.82 €
/44.64 лв
-
15.03 €
/29.40 лв
-
151.78 €
/296.85 лв
-
141.03 €
/275.84 лв
-
146.49 €
/286.51 лв
-
57.28 €
/112.03 лв
-
12.43 €
/24.30 лв
-
132.74 €
/259.61 лв
-
136.97 €
/267.88 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
50.34 €
/98.46 лв
-
7.22 €
/14.13 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
43.14 €
/84.37 лв
-
275.70 €
/539.22 лв
-
279.29 €
/546.25 лв
-
161.09 €
/315.07 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
84.28 €
/164.84 лв
-
224.95 €
/439.97 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
594.93 €
/1163.58 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
156.64 €
/306.37 лв
-
127.45 €
/249.27 лв
-
93.83 €
/183.52 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
50.95 €
/99.65 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
832.40 €
/1628.03 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
66.18 €
/129.45 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
74.39 €
/145.50 лв
-
142.47 €
/278.65 лв
-
320.79 €
/627.42 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
255.40 €
/499.52 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Range Extender/Repeater D-Link EAGLE PRO AI E15 AX1500, 2.4GHz (300Mpbs)/ 5 GHz (1200 Mbps), 1x 10/100/100044.99 €
/87.99 лв
Range Extender/Репитер Mercusys ME70X, 1800Mbps, 2.4GHz(574Mbps)/5 GHz(1201Mbps), 1x 10/100/1000Mbps RJ-45, 2 външни антени44.68 €
/87.39 лв
Точка за достъп MikroTik RBcAP2nD, 2.4GHz, 1x Lan1000, PoE, 2dBi44.48 €
/86.99 лв




























































































