EAP783
BE22000 Ceiling Mount Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point
- BE22000 Tri-Band Wi-Fi 7 (11520 Mbps on 6 GHz + 8640 Mbps on 5 GHz + 1148 Mbps on 2.4 GHz).
- A clear 6 GHz band brings cleaner and wider band resources.
- 2× 10G ports unlock the full potential of Wi-Fi 7.
- 320 MHz bandwidth enables many more simultaneous transmissions.
- Multi-Link Operation and Multi-RUs ensure the high performance of your network.
- Advanced Functions: Centralized management, mesh, and AI roaming




Specifications:
| GENERAL | |
|---|---|
| Weight | Net Weight:1384.6g |
| HARDWARE FEATURES | |
|---|---|
| Interface | 2× 10G Ethernet Ports |
| Button | Reset |
| Power Supply | • 802.3bt PoE++ • 12V DC Note:Power adapter is not included. |
| Power Consumption | 39W |
| Dimensions ( W x D x H ) | 11.0 x 11.0 x 1.8 in (280 x 280 x 46.5 mm) |
| Antenna Type | Internal Omni • 2.4 GHz: 4× 4 dBi • 5 GHz: 4× 5.5 dBi • 6 GHz: 4× 5 dBi |
| Bluetooth | Yes |
| Mounting | Ceiling / Wall Mounting (Kits Included) |
| WIRELESS FEATURES | |
|---|---|
| Coverage | 200㎡ (2150 ft²) § |
| Concurrent Clients | 760+** |
| Wireless Standards | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Frequency | 6 GHz, 5 GHz, and 2.4 GHz |
| Signal Rate | • 6 GHz: Up to 11520 Mbps • 5 GHz: Up to 8640 Mbps • 2.4 GHz: Up to 1376 Mbps |
| Wireless Functions | • MLO • 4K-QAM • 4x4 MU-MIMO DL/UL • HE320 (320 MHz Bandwidth)‡ • Mesh§ • AI Roaming • Automatic Channel Selection and Power Adjustment* • BSS Coloring • UL/DL OFDMA • Load Balance • Band Steering • Beamforming • Airtime Fairness • Multiple SSIDS • Wireless Statistics • Wireless Schedule • Reboot Schedule • RADIUS Accounting • MAC Authentication • Static IP/Dynamic IP |
| Wireless Security | • PPSK • VLAN • Access Control • Rogue AP Detection • Captive Portal Authentication • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • Wireless Isolation between Clients • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise, OWE |
| Transmission Power | • FCC: <28 dBm (2.4 GHz) <28 dBm (5G band 1&band 4) <24 dBm (5G band 2&band 3) <28 dBm (6 GHz) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Restore & Backup | Yes |
| Firmware update via Web | Yes |
| NTP | Yes |
| Centralized Management | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Cloud Access | Yes. Require the use of OC300, OC200, Omada Software Controller, or Omada Cloud-Based Controller. |
| Email Alerts | Yes |
| LED ON/OFF Control | Yes |
| Management MAC Access Control | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| SSH | Yes |
| Web-based Management | Yes |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 22000 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Честота: | 2.4 & 5 & 6 GHz |
| Антени: | 12 вътрешни |
| dBi на антена/и: | 5.5 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 2x 10000 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.40 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
142.72 €
/279.13 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.40 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.37 лв
120.00 € лв -
7.73 €
/15.11 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.37 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
53.67 €
/104.96 лв
120.00 € лв -
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
45.38 €
/88.75 лв
120.00 € лв -
22.08 €
/43.18 лв
120.00 € лв -
106.70 €
/208.68 лв
120.00 € лв -
35.21 €
/68.87 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
11.25 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
286.80 €
/560.93 лв
120.00 € лв -
131.74 €
/257.65 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
18.71 €
/36.60 лв
120.00 € лв -
13.78 €
/26.94 лв
120.00 € лв -
11.69 €
/22.87 лв
120.00 € лв -
23.19 €
/45.35 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
38.45 €
/75.20 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
18.11 €
/35.43 лв
120.00 € лв -
18.11 €
/35.43 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
22.39 €
/43.79 лв
120.00 € лв -
89.39 €
/174.83 лв
120.00 € лв -
166.56 €
/325.75 лв
120.00 € лв -
40.59 €
/79.38 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
83.30 €
/162.92 лв
120.00 € лв -
370.19 €
/724.02 лв
120.00 € лв -
63.59 €
/124.37 лв
120.00 € лв
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.70 €
/42.44 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
28.41 €
/55.56 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
69.02 €
/135.00 лв
120.00 € лв -
52.72 €
/103.11 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
52.43 €
/102.55 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
41.68 €
/81.52 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
48.30 €
/94.46 лв
120.00 € лв -
57.65 €
/112.74 лв
120.00 € лв -
71.72 €
/140.26 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
102.99 €
/201.43 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
139.12 €
/272.09 лв
120.00 € лв -
103.22 €
/201.89 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
165.65 €
/323.99 лв
120.00 € лв -
102.74 €
/200.94 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв
-
263.40 €
/515.17 лв
120.00 € лв -
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв
Точка за достъп TP-Link EAP245(5-pack), 5GHz (1300Mbps) & 2.4GHz (450Mbps), 1x Gigabit Ethernet port (10/100/1000 Mbps), 5бр.493.59 €
/965.38 лв
Точка за достъп TP-Link Omada Mesh EAP653(5-pack), 3000Mbps, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (2402Mbps), 1x 10/100/1000 RJ-45 PoE, 4x вътрешни антени, 5 устройства476.15 €
/931.26 лв
Точка за достъп ZyXEL NWA1123-AC Pro, 2.4GHz(300 Mbps) / 5.0GHz(1000 Mbps), 2x LAN1000, 3x вътрешни антенни471.31 €
/921.80 лв


















































































