TP-Link Omada EAP772
- BE9300 Трибандов Wi-Fi 7 (5760 Mbps на 6 GHz + 2880 Mbps на 5 GHz + 574 Mbps на 2,4 GHz).
- Ясната лента от 6 GHz носи по-чисти и по-широки честотни ресурси.
- 1 х 2.5G порт отключва пълния потенциал на Wi-Fi 7.
- 320 MHz честотна лента позволява много повече едновременни предавания.
- Multi-Link Operation и Multi-RUs осигуряват висока производителност на вашата мрежа.
- Разширени функции: Централизирано управление, мрежа и AI роуминг.

Ултратънък дизайн за гъвкаво внедряване
Цялостният дизайн на EAP772 използва по-тънка кръгова дъга с жлеб около горния капак, прилягащ по-близо до различни монтажни повърхности като тавани. Компактното вътрешно хардуерно оформление и разсейващият топлина дизайн осигуряват висока производителност с остра естетика.

Wi-Fi 7: По-бърз, по-плавен, по-силен

Софтуерно дефинирана мрежа (SDN) с облачен достъп

Повишена мрежова сигурност

| HARDWARE FEATURES | |
|---|---|
| Interface | 1× 2.5G Ethernet Port |
| Button | Reset |
| Power Supply | 802.3at PoE or 12V/2.5A DC |
| Power Consumption | • 25.44 W (For PoE); • 22.57 W (For DC) |
| Dimensions ( W x D x H ) | 8.7 × 8.7 × 1.3 in (220 × 220 × 32.5 mm) |
| Antenna Type | • 2.4 GHz: 2× 4.0 dBi • 5 GHz: 2× 5.0 dBi • 6 GHz: 2× 5.0 dBi |
| Bluetooth | 1 × 4.0 dBi, Bluetooth 5.2 *Firmware update may be required. |
| Mounting | Ceiling / Wall Mounting (Kits Included) |
| WIRELESS FEATURES | |
|---|---|
| Wireless Client Capacity | 380+** |
| Wireless Standards | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Frequency | 6 GHz, 5 GHz, and 2.4 GHz |
| Signal Rate | 574 Mbps (2.4 GHz) + 4320 Mbps (5 GHz) + 5760 Mbps (6 GHz)† |
| Wireless Functions | • MLO‡ • 4K-QAM‡ • Seamless Roaming(802.11k/v/r) • MU-MIMO‡ • EHT320‡ • Mesh△ • BSS Coloring‡ • OFDMA‡ • Load Balance • Band Steering • Beamforming • Airtime Fairness • Multiple SSIDS:24(8 on each band) • Wireless Schedule • Reboot Schedule • QoS(WMM) • Rate Limit • Static IP/Dynamic IP • RADIUS Accounting • MAC Authentication |
| Wireless Security | • Captive Portal Authentication△ • Access Control • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • Wireless Isolation Between Clients • VLAN • Rogue AP Detection • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Transmission Power | < 25dBm (2.4GHz) < 25dBm (5GHz) < 23dBm (6GHz) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller |
| Cloud Access | Yes. Require the use of an OC300, OC200, Omada Software Controller, or an Omada Cloud-Based Controller. |
| Email Alerts | Yes |
| LED ON/OFF Control | Yes |
| Management MAC Access Control | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| System Logging Local/Remote Syslog | Yes |
| Web-based Management | Yes |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 9300 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Честота: | 2.4 & 5 & 6 GHz |
| Антени: | 6 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 3 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 1x 1000 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
7.58 €
/14.83 лв
-
116.71 €
/228.27 лв
-
23.26 €
/45.49 лв
-
15.03 €
/29.40 лв
-
18.79 €
/36.76 лв
-
15.23 €
/29.78 лв
-
81.65 €
/159.70 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
85.05 €
/166.35 лв
-
10.96 €
/21.44 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
48.25 €
/94.37 лв
-
286.19 €
/559.74 лв
-
82.13 €
/160.62 лв
-
7.51 €
/14.69 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
7.41 €
/14.50 лв
-
26.81 €
/52.44 лв
-
48.55 €
/94.96 лв
-
10.96 €
/21.44 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
11.58 €
/22.65 лв
-
23.42 €
/45.81 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
8.98 €
/17.56 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
18.90 €
/36.96 лв
-
27.21 €
/53.22 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
27.99 €
/54.74 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
84.53 €
/165.33 лв
-
99.70 €
/195.00 лв
-
122.89 €
/240.36 лв
-
48.09 €
/94.05 лв
-
108.85 €
/212.90 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
10.85 €
/21.23 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
29.75 €
/58.19 лв
-
18.90 €
/36.96 лв
-
112.77 €
/220.55 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
52.04 €
/101.78 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
139.12 €
/272.09 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
36.92 €
/72.21 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
22.23 €
/43.47 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
88.49 €
/173.07 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
254.99 €
/498.72 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
396.84 €
/776.14 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
205.91 €
/402.73 лв
216.14 € -
83.48 €
/163.28 лв
336.85 € -
39.60 €
/77.44 лв
41.07 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
77.88 €
/152.32 лв
80.31 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
98.15 €
/191.96 лв
102.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
29.25 €
/57.20 лв
29.86 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
195.10 €
/381.59 лв
202.98 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Wi-fi система TP-Link Deco M5 AC1300 (3-pack), 2.4 GHz (400 Mbps)/5GHz (867Mbps), Wireless AC, 4x 10/100/1000, 4 вътрешни антени205.90 €
/402.71 лв
Точка за достъп Ubiquiti U6-IW, 5300Mbps, 2.4 GHz (573 Mbps)/ 5 GHz (4800 Mbps), 4x LAN, 1x PoE206.51 €
/403.91 лв
Точка за достъп ZyXEL Multy U AC1200, 2.4 GHz (300 Mbps)/5GHz (866 Mbps), 2x 10/100/1000 BASE-T, 6x вътрешни антени, 2 броя в опаковка202.13 €
/395.34 лв







































































































