EAP211-Bridge KIT
Wireless Bridge 5 GHz 867 Mbps Indoor/Outdoor Access Point
- 802.11ac for up to 867 Mbps on the 5 GHz wireless data rate.
- Ideal for long-range wireless transmission up to 1 km.
- Auto-pairing and agile LEDs for efficient deployment.
- 3× Gigabit Ethernet ports for more high-speed IP camera connections.
- Supports Omada SDN for remote and centralized management.
- IP65 weatherproof enclosure and 6kV lightning protection ensure all-weather suitability.
- Supports Passive PoE for flexible deployment (adapter included).





Спецификации:
| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Интерфейс | 3x Gigabit Ethernet Ports |
| Бутон | Reset |
| Захранване | 12V DC / 24V Passive PoE (Passive PoE adapter included.) |
| Консумирана енергия | 11.5W |
| Размери (Ш x Д x В ) | 8.8 x 3.1 x 2.4 in (224 × 79 × 60 mm) |
| Тип антена | Internal 2×2 Dual-polarized directional MIMO antennas 5 GHz: 7.0 dBi |
| Weatherproof Enclosure | IP65 |
| Монтаж | Pole Mounting (Accessories included) |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Coverage | 1000m(3280ft)5 |
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Честотa | 5 GHz |
| Скорост на сигнала | 5 GHz: Up to 867 Mbps |
| Безжични функции | • Mesh*4 • MU-MIMO: 5G 2x2 MU-MIMO DL • Load Balance • Beamforming • Airtime Fairness • Multiple SSIDs:8 • Wireless Statistics • Wireless Schedule • Reboot Schedule • RADIUS Accounting • MAC Authentication • Static IP/Dynamic IP |
| Безжична сигурност | • VLAN • Access Control • Rogue AP Detection • Captive Portal Authentication*4 • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise |
| Предавателна мощност | • CE: <23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); <30dBm (5 GHz band3, EIRP); • FCC: <22dBm (5 GHz band1/4) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Restore & Backup | Yes |
| Firmware update via Web | Yes |
| NTP | Yes |
| Centralized Management | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Cloud Access | Yes. Require the use of OC300, OC200, the Omada Software Controller, or Omada Cloud-Based Controller. |
| Управление Вкл/Изкл на LED | Yes |
| Управление на контрола на достъпа по МАС адрес | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| SSH | Yes |
| Уеб-базирано управление | Yes |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За външен/вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 867 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 5 GHz |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 7 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 3x 1000 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
52.25 €
/102.20 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
132.90 €
/259.93 лв
-
96.66 €
/189.05 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
57.99 €
/113.41 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
245.90 €
/480.95 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
255.02 €
/498.78 лв
-
37.25 €
/72.86 лв
-
108.66 €
/212.53 лв
-
18.15 €
/35.50 лв
-
33.90 €
/66.29 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
45.84 €
/89.65 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
37.52 €
/73.37 лв
-
21.76 €
/42.56 лв
-
86.36 €
/168.90 лв
-
54.28 €
/106.16 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
31.87 €
/62.33 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
67.07 €
/131.18 лв
-
29.00 €
/56.71 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
108.72 €
/212.63 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Точка за достъп MikroTik NetMetal ax L23UGSR-5HaxD2HaxD-NM, LTE, 2.4GHz(573Mbps)/5GHz(2400Mbps), 1x 10/100/1000 RJ-45 PoE, 1x SFP, 1x Nano SIM, 2x вътрешни антени151.78 €
/296.85 лв
Контролер Ubiquiti UCK-G2, 1x RJ-45 10/100/1000Mbps, 1x USB Type C152.84 €
/298.94 лв
Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC (500), 5GHz, 27dBi насочена антена153.60 €
/300.41 лв



























































































