AC1200 Mesh Wi-Fi система за целия дом
-
Deco използва система от модули за постигане на непрекъснато Wi-Fi покритие в целия дом — елиминирайте местата със слаб сигнал веднъж завинаги!
-
Комплектът Deco М3 two-pack (1 рутер - Deco М4R и един удължител на обхват-Deco M3W) доставя Wi-Fi покритие на площ до 220 квадратни фута (EU version).
-
Осигурете допълнително mesh Wi-Fi покритие просто като включите допълнителен удължител Deco M3W в контакт на стената.
-
С усъвършенстваната Deco Mesh технология модулите работят заедно, за да изградят обединена мрежа с едно единствено име. Устройствата автоматично превключват връзката си към Deco модулите като се придвижвате във вашия дом за възможно най-високите скорости на трансфер на данни.
-
Deco М3 осигурява бързи и стабилни връзки на скорост до 1167 Mbps и работи с основните доставчици на интернет услуги (ISP) и модеми.
-
Deco може да обработи трафика и на най-заетите мрежи, като осигури връзки без забавяне на до 100 устройства.
-
Родителският контрол ограничава времето онлайн и блокира неподходящите сайтове според уникалните профили създадени за всеки член на семейството.
-
Конфигурацията е лесна с помощта на TP-Link Deco app. Приложението ви води през всяка стъпка и е достъпно на български език.

Убиец на мъртвите Wi-Fi зони
Deco М3 е един прост начин да гарантирате силен Wi-Fi сигнал във всеки ъгъл на вашия дом на площ до 220 квадратни фута (2-pack, EU version). 2,4 GHz и 5 GHz безжичните връзки работят заедно, за да осигурят дори още по-високи мрежови скорости и действително непрекъснато покритие. Искате още покритие? Просто добавете още Deco модули

|
ЗАХРАНВАНЕ |
|
|---|---|
| Вход на AC адаптера | 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,4 A (Deco M4R) |
| Изход на AC адаптера | 12 V ⎓ 1,2 A (Deco M4R) |
|
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
|
|---|---|
| Процесор | Qualcomm CPU |
| Интерфейс | 2 Gigabit Ethernet порта (WAN/LAN автодетектиращи) на рутер (Deco M4R) |
| Бутон | 1 бутон ресет отдолу на рутера (Deco M4R) 1 бутон ресет отдясно на удължителя на обхват (Deco M3W) |
| Външно захранване | 12 V/1.2 A |
| Flash | Deco M4R: 16 MB; Deco M3W: 8 MB |
| SDRAM | Deco M4R: 128 MB; Deco M3W: 128 MB |
| Размери | Рутер (Deco M4R): Φ3,6 инча × 7,5 инча (Φ90,7 mm × 190 mm) Удължител на обхват (Deco M3W, без контакта): 4,9 × 2,7 × 1,4 инча (124 × 69 × 35 mm) |
| Тип антена | 2 вътрешни двулентови антени на един модул Deco |
|
БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
|
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz |
| Честотa | 2,4 GHz и 5 GHz |
| Скорост на сигнала | 300 Mbps по 2,4 GHz 867 Mbps по 5 GHz |
| Предавателна мощност | FCC: <30 dBm CE: <20 dBm (2,4 GHz) <23 dBm (5 GHz) |
| Безжична сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Разширени характеристики | Режим Рутер/Точка за достъп (Deco M4R) Мрежа за гости TP-Link Mesh технология: MU-MIMO (Deco M4R) Автоматично избиране на пътеката Самокоригираща се Управление на точката за достъп Управление на лентата Beamforming |
|
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ |
|
|---|---|
| Качество на услугата | WMM |
| IPv6 | Support |
| Тип WAN | Динамичен IP/Статичен IP /PPPoE/L2TP/PPTP |
| Управление | Локално управление, отдалечено управление |
| DHCP | Сървър, клиент |
| Пренасочване на портове | Поддържа се |
| Контрол на достъпа | Черен списък |
| Сигурност със защитна стена | Поддържа IPv4 и IPv6 |
| Протоколи | Supports IPv4 and IPv6 |
| Разширени характеристики | Родителски контрол Качество на услугата (Deco М4R) |
| Разширени функции | Месечни отчети Автоматична актуализация на фърмуера Разширяване на Wi-Fi мрежата с добавяне на още Deco модули |
| Мрежа за гости | Поддържа се |
| Beamforming | Поддържа се |
| APP | Лесна начална настройка с приложението Deco |
| Working Modes | Router, Access Point |
|
ДРУГИ |
|
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Съдържание на пакета | Deco M3 (3-модула): 1 рутер (Deco M4R) 2 удължители на обхват (Deco M3W) 1 RJ45 Ethernet кабел 1 захранващ адаптер 1 кратко ръководство на потребителя Deco M3 (2-модула): 1 рутер (Deco M4R) 1 удължител на обхват (Deco M3W) 1 RJ45 Ethernet кабел 1 захранващ адаптер 1 кратко ръководство на потребителя Deco M3 (1-модул): 1 удължител на обхват (Deco M3W) 1 кратко ръководство за инсталация |
| Изисквания към смартфона/таблета | iOS 9.0 или по-нова версия Android 4.3 или по-нова версия |
| Околна среда | Околна температура при работа: 0°C~40°C (32°F~104°F) Околна температура при съхранение: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Околна влажност при работа: 10% ~ 90% некондензираща Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 1200 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
127.45 €
/249.27 лв
-
93.83 €
/183.52 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
245.90 €
/480.95 лв
-
34.86 €
/68.18 лв
-
255.02 €
/498.78 лв
-
37.25 €
/72.86 лв
-
108.66 €
/212.53 лв
-
18.15 €
/35.50 лв
-
33.90 €
/66.29 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
832.40 €
/1628.03 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
66.18 €
/129.45 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
74.39 €
/145.50 лв
-
142.47 €
/278.65 лв
-
320.79 €
/627.42 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
255.40 €
/499.52 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер Mercusys MW302R, 300Mbps, 2.4GHz, Wireless N, 2x LAN 100, 1x WAN 100, 2 външни антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW301R, 300Mbps, 2.4GHz(300Mbps), Wireless N, 2x 10/100Mbps, 2x външни 5dBi антени11.22 €
/21.94 лв
Рутер Mercusys MW305R V2, 300Mbps, Wireless N, 3x LAN10/100Mbps, 3x външни антени, бял12.62 €
/24.69 лв

















































































