![]() |
Thermaltake H200 TG Snow RGB H200 TG Snow RGB е предназначенa за компютърни ентусиасти, които искат изчистен и елегантен външен вид, но в същото време жадуват за добра охлаждаща мощност. H200 TG Snow RGB е стандартно mid-tower шаси с поддръжка на дънни платки до ATX. Тя се предлага с един предварително инсталиран стандартен 120 мм вентилатор и RGB бутон, който може да превключва между 19 режима на осветление. |
|
Вградена кора за захранването Предлага се с кора на захранващия блок по цялата дължина с вентилиран дизайн, за да се подобри въздушният поток и да се скрият грозните кабели. |
![]() |
![]() |
Прозорец от закалено стъкло Вратата с панти от закалено стъкло е проектирана със система за сигурност с интелигентно заключване, която защитава вътрешните компоненти на вашата кутия. H200 TG Snow RGB е създадена, за да бъде по-издръжлива, устойчива на надраскване и, разбира се, лесна за използване |
|
Превъзходна поддръжка на хардуер H200 TG Snow RGB има изключително много пространство и поддържа охладители с максимална височина 180 мм, захранвания с дължина до 160 мм (с инсталирано 3,5-инчово HDD устройство) и до 220 мм в противен случай. |
![]() |
![]() |
Отлична способност за охлаждане Оптимизирана за отлична възможност за охлаждане с един предварително инсталиран 120-милиметров вентилатор. Кутията може да побере до два 140 мм или три 120 мм предни вентилатора, до 2 140 мм вентилатори отгоре и радиатор с размер до 240 мм отгоре, за да позволи на потребителите да изградят желаната система от висок клас. |
|
Удобни I/O портове Двата 3.0 USB порта в горната част на предния панел осигуряват директен достъп, когато е необходимо. Специално разработеният бутон за управление на RGB предоставя на потребителите 19 различни възможности за избор на светлинен ефект. |
![]() |
| P/N | CA-1M3-00M6WN-00 |
|---|---|
| SERIES | H Series |
| MODEL | H200 TG Snow RGB |
| CASE TYPE | Middle tower |
| DIMENSION (H X W X D) | 416 x 210 x 454 mm (16.4 x 8.3 x 17.9 inch) |
| NET WEIGHT | 7.6 kg / 16.75 lbs. |
| SIDE PANEL | 4mm Tempered Glass x1 (Left) |
| COLOR | Exterior & Interior : White |
| MATERIAL | SPCC |
| COOLING SYSTEM | Rear (exhaust) : 120 x 120 x 25 mm fan (1000rpm, 16dBA) |
| DRIVE BAYS -ACCESSIBLE -HIDDEN |
- 2 x 3.5’’ or 3 x 2.5’’ |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| MOTHERBOARDS | 6.7” x 6.7” (Mini ITX), 9.6” x 9.6” (Micro ATX), 12” x 9.6” (ATX) |
| I/O PORT | USB 3.0 x 2, HD Audio x 1, RGB Button x 1 |
| FAN SUPPORT | Front: 3 x 120mm , 2 x 140mm Top: 2 x 120mm , 2x 140mm Rear: 1 x 120mm , 1 x 140mm |
| RADIATOR SUPPORT | Front: 1 x 240mm , 1 x 280mm Top: 1 x 240mm |
| CLEARANCE | CPU cooler height limitation: 180mm VGA length limitation: 320mm |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Thermaltake
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял/Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
24.88 €
/48.66 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.01 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
35.18 €
/68.80 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
104.63 €
/204.64 лв
120.00 € лв -
31.10 €
/60.82 лв
120.00 € лв -
42.30 €
/82.73 лв
120.00 € лв -
104.63 €
/204.64 лв
120.00 € лв -
167.19 €
/327.00 лв
120.00 € лв -
16.46 €
/32.20 лв
120.00 € лв -
33.92 €
/66.34 лв
120.00 € лв -
33.57 €
/65.66 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
91.46 €
/178.89 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
39.68 €
/77.61 лв
120.00 € лв -
20.91 €
/40.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
29.75 €
/58.18 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.06 лв
120.00 € лв -
28.00 €
/54.76 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
7.23 €
/14.13 лв
120.00 € лв -
6.14 €
/12.00 лв
120.00 € лв -
30.43 €
/59.51 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
7.38 €
/14.43 лв
120.00 € лв -
119.04 €
/232.83 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
70.47 €
/137.83 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
89.01 €
/174.09 лв
120.00 € лв -
24.88 €
/48.66 лв
120.00 € лв -
46.67 €
/91.28 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.24 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
25.03 €
/48.95 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
68.51 €
/133.99 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
229.99 €
/449.82 лв
120.00 € лв -
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
54.32 €
/106.24 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
49.70 €
/97.20 лв
120.00 € лв
-
361.33 €
/706.70 лв
120.00 € лв -
43.64 €
/85.35 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
58.70 €
/114.80 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.72 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
112.99 €
/220.99 лв
120.00 € лв
Кутия Omega HG Xtreme SX-C3145B, ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, черна, без захранване15.13 €
/29.59 лв
Кутия Omega SX-C3145, ATX /Micro-ATX/Micro-ITX, 1x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване15.84 €
/30.99 лв
Кутия Delux J602, microATX, 2x USB 3.0, черна, без захранване19.41 €
/37.96 лв












.jpg)
.jpg)






























































