Признати от критиката геймърски функции
"Няма съмнение, че това е най-добрият 32-инчов монитор, който някога съм използвал. Той определя как трябва да изглеждат игрите от висок клас през 2022 г." - Hometheaterreview. Признат от експертите. Отличен с награди. Световно признат. Odyssey Neo G8 е върховната иновация в областта на игрите. Открийте какво се крие зад него сега.

Потопете се в собственото си съдържание
Технология Quantum Matrix
Ненадминато визуално изживяване. Революционната технология Quantum Matrix с диоди Quantum Mini осигурява контролирана яркост и перфектен контраст за прецизна резолюция. Зоните за локално затъмняване са увеличени до 1196 и са комбинирани с най-високите 12-битови нива на черното, за да осигурят ненадминато качество на картината.

Открийте всеки детайл и победете враговете си
Quantum HDR 2000
Открийте всеки детайл в цялата му прелест. От мрачни сенки до нажежени от слънцето сцени - пиковата яркост от 2000 нита и контрастното съотношение от 1 000 000:1 позволяват подобрено представяне на цветовете и дълбочината. Получете предимство, когато играете игри с Ray Tracing, като откривате добре скрити врагове по техните отражения.

Оборудване за игри от най-висок клас
UHD разделителна способност и 240Hz честота на опресняване
Накарайте противниците си да изглеждат състарени: С изключително бързата си честота на опресняване от 240 Hz, G85NB беше награден за най-добра иновация на CES 2022. Той разширява границите на възможностите на мониторите, предлагайки светкавични скорости и удобен за геймърите дизайн, който ви позволява да се потопите още повече в игрите си.

Не позволявайте на ума си да се лута
Съвместим с G-Sync
Насладете се на безпроблемно действие. Съвместимостта с G-Sync гарантира синхронизиране на графичния процесор и панела, за да се премахне трептенето, забавянето на изображението и накъсването на картината. А бързите действия и сложните сцени в игрите са стабилни и плавни с AMD FreeSync Premium Pro, за да можете да реагирате бързо.

Съживете сетивата си
1000R извит екран
Живите сцени ви обгръщат още по-плътно. Изживейте следващото ниво на завладяващ гейминг, който надминава всичко, което сте виждали досега. 32-инчовият супер ултраширок екран на 1000R запълва периферното ви зрително поле и ви въвлича директно в сцената.

Проектиран да освети вашия свят
Интегрирано осветление с CoreSync
Обградете се с впечатляващо осветление във всяка сцена. Осветлението с CoreSync ви позволява да добавите личен щрих към настройката си с множество цветови режими, които изскачат от екрана и се превръщат в реалност. Потопете се в света на игрите си с технологията CoreSync, която съчетава цветовете на играта ви с тези на екрана.

| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178°/178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB |
| Наклон | -9° ~ -13° |
| Хоризонтално завъртане | 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.3 x 31.1 x 60.6 cm |
| Цвят | Black/White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
300.62 €
/587.96 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
166.02 €
/324.71 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
178.56 €
/349.23 лв
182.94 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
213.35 €
/417.27 лв
225.57 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
566.34 €
/1107.66 лв
665.77 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
357.22 €
/698.66 лв
381.39 € -
106.08 €
/207.47 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор ViewSonic VA220-H, 22" (55.88 cm) VA панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000:, 250 cd/m2, HDMI, VGA71.60 €
/140.05 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв





























































































