Samsung LC49G90
| азмер на екрана, inch | 48.8" (123.95 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | QLED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 600cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | 2 DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 4 USB |
| Наклон | -2.0° (±2.0°) ~ 15.0° (±2.0°) |
| Хоризонтално завъртане | -15.0° (±2.0°) ~ 15.0° (±2.0°) |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 120.0 x 35.0 x 52.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR; Eye Saver Mode, Flicker Free, Picture-By-Picture, Quantum Dot Color; Headphone Jack |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 49" (124,46cm) |
| Разделителна способност (max): | 5120 x 1440 |
| Аспект изображение: | 32:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 600 cd/m² |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Да |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
90.95 €
/177.88 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
201.55 €
/394.20 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
319.48 €
/624.85 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
99.07 €
/193.76 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell U4924DW, 49" (124.46cm), IPS панел, 5K Dual QHD, 5ms, 350 cd/m2, HDMI, DisplayPort, USB1363.63 €
/2667.02 лв
Монитор LG 32GS95UV-B, 31.5" (80.01 cm) OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB1341.70 €
/2624.14 лв
Монитор Asus ROG Swift OLED PG32UCDM3 (90LM0CL0-B01971), 31.5" (80.01cm) QD-OLED панел, 240Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 1 500 000:1, DisplayPort, HDMI, USB1373.07 €
/2685.50 лв




























































































