NETGEAR AX3000 Nighthawk

Осигурява ново ниво на Gigabit WiFi свързаност, за да можете да се насладите на по-плавно поточно предаване, по-бързо изтегляне и подобрени игри и видеоконференции. Скорости до 3Gbps и мощен троен 1.5GHz процесор с напълно разтоварен процесор увеличава цялостната производителност на мрежата.
Наблюдавайте времето на вашето дете онлайн с отличените с награди NETGEAR Smart Parental Controls™. Сега с NETGEAR Armor™ създайте цялостен щит за киберсигурност, за да защитите устройствата, свързани към вашата домашна мрежа, от хакери и вируси.
![]() |
WiFi 6: Най-бързият WiFi някога С WiFi 6 получавате най-бързите налични скорости и до 4 пъти повече капацитет на устройството от WiFi 5. Предавайте поточно в ultra HD 4K/8K, видео разговори и други, без да се прекъсвате или забавяте, дори когато свързвате повече устройства към вашия мрежа. Това е като да надстроите своя WiFi до първа класа. |
|
Бързо поточно предаване на вашите мобилни устройства Поточно предаване с гигабатиова скорост към подържани устройства със 160MHz канал |
![]() |
![]() |
Броня NETGEAR Киберсигурността на NETGEAR Armor предпазва вашата мрежа и лични данни от онлайн заплахи, у дома и в движение. Един абонамент защитава неограничен брой свързани устройства, от телефони и лаптопи до термостати и охранителни камери. |
|
СВЪРЗАНИ ДЕЦА СЪЩО СА ЗАЩИТЕНИ Управлението на времето на децата ви онлайн никога не е било по-лесно. Няма нужда да отнемате устройства – само с няколко докосвания можете да създадете профили за всеки член на семейството, да поставите на пауза интернет на устройства и много повече. Започнете да изграждате здравословни онлайн навици днес. |
![]() |
![]() |
Лесна настройка и използване с приложението Nighthawk С приложението Nighthawk настройката отнема само минути, така че можете да започнете да се наслаждавате на по-добър WiFi по-рано. Можете също да виждате свързаните си устройства, да провеждате тест за скорост на интернет, да управлявате абонаментите си за услуги NETGEAR и много повече от дланта на ръката си. |
Specification
| General | |
| Device Type | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure Type | Desktop |
| Connectivity Technology | Wireless, wired |
| Data Link Protocol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Frequency Band | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Capacity | Spatial streams: 4 |
| Encryption Algorithm | 128-bit AES |
| Wi-Fi Rating | AX3000 |
| Features | VPN support, DFS support, firmware upgradable, Beamforming+, LED on/off button, guest access, Circle Smart Parental Controls |
| Compliant Standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| RAM | 512 MB |
| Flash Memory | 256 MB |
| Status Indicators | Status |
| Line Properties | |
| Line Coding Format | 256 QAM, 1024 QAM, OFDMA |
| Internet of Things (IoT) | |
| Intelligent Assistant | Google Assistant, Alexa |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x 9 pin USB Type A |
| Aerial | |
| Aerial | External |
| Antenna Qty | 2 |
| Power | |
| Power Device | External power adapter |
| Miscellaneous | |
| Cables Included | 1 x network cable |
| Software / System Requirements | |
| OS Required | UNIX, Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 36 cm |
| Depth | 21.5 cm |
| Height | 6 cm |
| Weight | 618 g |
Виж още Рутери Безжични Netgear
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 2400 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 5 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 2 Външни |
| USB портове: | 1 x 3.0 |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.36 €
/104.37 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
124.03 €
/242.58 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
61.37 €
/120.03 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
55.09 €
/107.74 лв
-
63.45 €
/124.10 лв
-
40.17 €
/78.57 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
124.03 €
/242.58 лв
-
118.46 €
/231.68 лв
-
16.12 €
/31.53 лв
-
30.83 €
/60.30 лв
32.73 € -
158.51 €
/310.02 лв
-
61.37 €
/120.03 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
15.03 €
/29.40 лв
-
64.62 €
/126.38 лв
-
45.31 €
/88.62 лв
-
17.65 €
/34.52 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
8.98 €
/17.56 лв
-
132.38 €
/258.91 лв
-
27.34 €
/53.48 лв
-
34.80 €
/68.05 лв
-
28.78 €
/56.29 лв
-
7.41 €
/14.50 лв
-
68.72 €
/134.41 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
16.56 €
/32.39 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
16.12 €
/31.53 лв
-
80.78 €
/157.99 лв
-
168.10 €
/328.78 лв
-
17.46 €
/34.14 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
64.98 €
/127.09 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
99.15 €
/193.92 лв
-
68.72 €
/134.41 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
19.31 €
/37.76 лв
-
17.85 €
/34.91 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
50.95 €
/99.65 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
85.18 €
/166.61 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
254.98 €
/498.70 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
30.83 €
/60.30 лв
32.73 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Рутер Asus RT-BE86U, 6800Mbps, 2.4GHz (1032Mbps)/ 5GHz (5764Mbps), Wireless BE, 3x LAN 10/100/1000/2500Mbps, 1x LAN/WAN 10/100/1000/10000Mbps, 1x WAN/LAN 10/100/1000/2500Mbps, USB, 3 външни антени234.99 €
/459.60 лв
Безжична Wi-fi система TP-Link Deco X50-PoE (2-pack), 3000Mbps, 2.4GHz (574 Mbps), 5GHz (2402 Mbps), Wireless AX, 1x 10/100/1000 LAN/WAN, 1x 10/100/2500 LAN/WAN, 4 вътрешни антени, PoE, 2 устройства233.94 €
/457.54 лв
Рутер Cudy P5, 5G, 3000Mbps, 2.4GHz (574Mbps)/5GHz (2402Mbps), Wireless AX, 3x LAN 1000, 1x WAN, 2x Nano SIM слота, 6 външни антени233.70 €
/457.08 лв























































































