| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI, Thunderbolt 3 |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.7 x 23.4 x 44.9 (55.9) cm |
| Цвят | Titan |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Виж още Монитори LG
Виж всички Монитори в категорията
Декларация за съответствие LG 34WK95UP-W_BG.PDF
LG Ultrawide Monitor 34WK95UP-W.AEU - 86.4 cm (34") - 5120 x 2160 5K Brochure
LG Ultrawide Monitor 34WK95UP-W.AEU - 86.4 cm (34") - 5120 x 2160 5K User manual
LG Ultrawide Monitor 34WK95UP-W.AEU - 86.4 cm (34") - 5120 x 2160 5K Quick start guide
Продуктов фиш_34WK95UP-W.pdf
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Thunderbolt: | Да |
| USB Type-C: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Професионален |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 5120 x 2160 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 450 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
188.42 €
/368.53 лв
194.39 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
318.37 €
/622.68 лв
326.11 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
648.44 €
/1268.24 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
201.10 €
/393.31 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
306.49 €
/599.44 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор LG 32GX850A-B, 31.5" (80.01 cm) OLED панел, 165Hz, 4K/UHD, 0.03ms, 1 500 000:1, 275cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB1171.52 €
/2291.29 лв
Монитор BenQ PD3226G, 32"(81.28cm), IPS панел, 144Hz, 1 ms, UHD, Display Port, HDMI, Thunderbolt1158.69 €
/2266.19 лв
Монитор EIZO EV3450XC-BK, 34" (86.36cm) IPS панел, WQHD, 5ms, 1000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB, USB-C, LAN1142.84 €
/2235.19 лв













































































































