LG 32UP55NP-W

HDR10
Детайлен контраст
HDR технологията вече се прилага за различно съдържание. Този монитор е съвместим с HDR10 (стандарт за висок динамичен обхват), като поддържа специфични нива на цветовете и яркостта, което дава възможност на потребителите да се наслаждават на въздействащите цветове на съдържанието.

USB Type-C™
Лесен контрол и възможности за свързване
Портовете USB Type-C™ дават възможност за 4K дисплей, прехвърляне на данни и зареждане на свързано устройство (до 96 W), всичко това едновременно по един кабел.

Характеристики, насочени към гейминга
Завладяващо гейминг изживяване
32UP550 носи не само тръпка с чудесната си картина и звук, но и по-добри впечатления при игра с AMD FreeSync™, Game Mode (Режим за игри), Dynamic Action Sync (Динамично синхронизиране на действието) и Black Stabilizer (Стабилизатор на черното).

Наслаждавайте се на 4K и HDR съдържание
Живо и реалистично
HDR съдържание от множество услуги за стрийминг. Можете да се наслаждавате на яркост с наситени цветове и широк цветови диапазон при игра на LG UHD 4K монитор с технология HDR при поддържане на цветовото пространство DCI-P3.

Ергономичен дизайн
Лесно и удобно
Ергономичната стойка улеснява плавното регулиране на височината, наклона и завъртането около оста на екрана до оптималната за вас позиция.

| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 4ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | yes |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 3.0 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | yes |
| Рамка | 3-Side Virtually Borderless Design |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 23.9 x 59.6 cm |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR 10, HDR Effect; Flicker Safe, Black Stabilizer, Reader Mode; Headphone out |
Виж още Монитори LG
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 31.5" (80.01 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен/Сребрист |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
142.63 €
/278.96 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
116.45 €
/227.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
348.06 €
/680.74 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
160.45 €
/313.81 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
433.99 €
/848.81 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
188.98 €
/369.61 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
457.31 €
/894.42 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор Samsung Smart Monitor M8 LS-32DM801U (2024), 32" (81.28cm) VA панел, 4K/UHD, 4ms, HDR10, 400cd/m2, HDMI, USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, камера428.33 €
/837.73 лв
Монитор Dell P2724DEB, 27" (68.58cm) IPS панел, QHD, 5ms, 350cd/m2, DP, HDMI, USB-C, вградена камера FHD (60 fps)426.85 €
/834.86 лв
Монитор IIYAMA PROLITE T1731SR-B1S, 17" (43.18 cm) TN сензорен панел, SXGA, 5ms, 1000:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA426.16 €
/833.49 лв


























































































