Lenovo ThinkVision T24i-30

1. DisplayPort 1.2 2. HDMI 1.4 3. VGA 4. USB-B 3.2 Gen 1 5. USB 3.2 Gen 1 | 6. USB 3.2 Gen 1 7. Audio-out (3.5mm) 8. USB 3.2 Gen 1 9. USB 3.2 Gen 1 |
Technical specs
| Display Size | 23.8" |
| View Area | 527.0x296.5 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.275x0.275 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 93 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Anti-glare | Yes |
| Curvature | None |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 14W / 51W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Dimensions with Stand (HxWxD) | 504.8x539.8x199.7 mm |
| Weight (Including Stand) | 5.4 kg |
| Mounting | Supports VESA mount 100mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 |
| Video Connector | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Време за реакция: | 4 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
96.80 €
/189.33 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
204.92 €
/400.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
122.29 €
/239.17 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
154.22 €
/301.62 лв
-
121.33 €
/237.31 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
613.31 €
/1199.53 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
750.57 €
/1467.99 лв
-
85.64 €
/167.51 лв
-
244.83 €
/478.85 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
123.88 €
/242.29 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
70.05 €
/137.00 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
96.80 €
/189.33 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
98.25 €
/192.17 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
116.45 €
/227.77 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
104.43 €
/204.25 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell Pro P2426H, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 5ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB176.66 €
/345.51 лв
Монитор Acer Nitro XV270M3bmiiprx (UM.HX0EE.305), 27" (68.58cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 0.5ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI175.03 €
/342.33 лв
Монитор Dell P2725H, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA, USB-C, USB-A174.99 €
/342.25 лв

































































































