| Specification | |
|---|---|
| General | |
| Screen Size Class | 24" |
| Viewable Screen Size | 23.8" |
| Screen Mode | Full HD |
| Panel Technology | In-Plane Switching (IPS) |
| Glass Hardness | 3H |
| Operation Hours | 12 Hours / 7 Days |
| Mount Type | Panel Mount |
| VESA Mount Compatible | Yes (100 × 100 mm) |
| Stand Included | Yes |
| Stand Adjustments | Tilt only |
| Tilt Angle | -5° to +21° |
| Bezel Width (Top/Left/Right) | 5.80 mm |
| Bezel Width (Bottom) | 17.43 mm |
| Display | |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm × 0.2745 mm |
| Native Resolution | 1920 × 1080 |
| Maximum Preset Res. | 1920 × 1080 @ 100Hz |
| Colour Supported | 16.7 Million Colours |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Native Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Colour Gamut | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Pixel Per Inch (PPI) | 93 |
| Refresh Rate (Max) | 100 Hz |
| Response Time | 8ms GTG / 5ms GTG (Fast) |
| Viewing Angle | 178° (H) / 178° (V) |
| Backlight Technology | LED Edgelight System |
| Video Inputs | |
| HDMI | 1 × HDMI 1.4 (HDCP 1.4, up to 1920×1080 @ 100Hz) |
| DisplayPort | 1 × DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4, up to 1920×1080 @ 100Hz) |
| VGA | 1 × VGA |
| Power | |
| Input Voltage Range | 100V–240V AC |
| Operating Power | 14.30 W |
| Max Power Consumption | 28.50 W |
| Standby / Off Power | 0.3 W |
| Voltage Current | 700 mA |
| Energy Efficiency Class | D (until Feb 2021) |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Environmental | |
| Operating Temp | 0°C to 40°C (32°F to 104°F) |
| Non-Operating Temp | -20°C to 60°C (-4°F to 140°F) |
| Operating Humidity | 10% to 80% (non-condensing) |
| Non-Operating Humidity | 5% to 90% (non-condensing) |
| Max Operating Altitude | 5,000 m |
| Max Non-Operating Alt. | 12,192 m |
| Physical Dimensions | |
| Monitor Only (WxHxD) | 538.64 × 324.21 × 47.70 mm |
| With Stand (WxHxD) | 538.64 × 412.35 × 171 mm |
| Stand Dimensions | H: 174.02 mm, W: 222.03 mm, D: 171 mm |
| Weight (w/o stand) | 2.81 kg |
| Weight (with stand) | 3.60 kg |
| Features | |
| HDCP Support | Yes |
| Eye Comfort Technology | Yes |
| Anti-glare | Yes |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
118.14 €
/231.06 лв
-
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
344.95 €
/674.66 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.08 €
/182.06 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
174.99 €
/342.25 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
110.48 €
/216.08 лв
115.98 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор MSI PRO MP242A E2, 24" (60.96cm), IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA99.44 €
/194.48 лв
Монитор Lenovo ThinkVision S22-4e (64CBKAT6EU), 21.5" (54.61cm), IPS панел, 100Hz, Full HD, 6ms, 250 cd/m2, HDMI, VGA98.99 €
/193.61 лв
Монитор Xiaomi G24i EU (ELA5625EU), 23.8" (60.45cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI98.99 €
/193.61 лв































































































