PD3226G
.png)
| Specification | |
|---|---|
| Display | |
| Screen Size | 31.5 inch |
| Panel Type | IPS |
| Backlight Technology | LED backlight |
| Resolution (max.) | 3840x2160 (4K UHD) |
| Brightness (typ.) | 400 nits |
| Brightness (peak)(HDR) | 400 nits |
| HDR | HDR10, VESA DisplayHDR 400 |
| Viewing Angle (L/R) | 178°/178° (CR ≥ 10) |
| Response Time (GtG) | 1 ms |
| Native Contrast | 1200:1 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Color Gamut | 100% sRGB, 100% Rec.709, 95% P3 |
| Color Mode | User1, User2, DCI-P3, Display P3, Rec.709, sRGB, HDR, M-Book, DICOM, CAD/CAM, Animation, Darkroom |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Colors | 1.07 billion colors |
| PPI | 140 |
| Screen Coating | Nano Matte Panel |
| Color Temperature | 5000K, 6500K, 9300K, User Define |
| Gamma | 1.8 - 2.6, sRGB |
| HDCP | 2.3 |
| OSD Languages | Arabic, Chinese (Simplified & Traditional), Czech, German, English, French, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Dutch, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish |
| AMA | Yes |
| Audio | |
| Built-in Speaker | 3W x2 |
| Headphone Jack | Yes |
| Power | |
| Voltage Rating | 100 - 240V |
| Power Supply | Built-in |
| Power Consumption (Normal) | 55 W |
| Power Consumption (Max) | 240 W |
| Power Consumption (Sleep) | < 0.5 W |
| Power Delivery (USB-C) | 90 W |
| Dimensions & Weight | |
| Tilt | -5˚ to 20˚ |
| Swivel | 30˚ / 30˚ |
| Pivot | 90˚ |
| Height Adjustment | 150 mm |
| Dimensions (HxWxD) (mm) | 486.3–636.3 x 714.3 x 242 |
| Dimensions (HxWxD) (inch) | 19.1–25.1 x 28.1 x 9.5 |
| Dimensions (Landscape mm) | 486.3–636.3 x 714.3 x 242 |
| Dimensions (Landscape inch) | 19.1–25.1 x 28.1 x 9.5 |
| Dimensions (Pivot mm) | 775.9 x 430.5 x 242 |
| Dimensions (Pivot inch) | 30.5 x 16.9 x 9.5 |
| Dimensions (w/o Base mm) | 430.5 x 714.3 x 75.7 |
| Dimensions (w/o Base inch) | 16.9 x 28.1 x 3.0 |
| Net Weight (kg) | 9.7 kg |
| Net Weight (lb) | 21.4 lb |
| Net Weight (w/o Base kg) | 7 kg |
| Net Weight (w/o Base lb) | 15.4 lb |
| VESA Wall Mount | 100 x 100 mm |
Виж още Монитори BenQ
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Да |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
77.09 €
/150.77 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
109.99 € -
99.07 €
/193.76 лв
-
93.26 €
/182.41 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.94 €
/166.13 лв
-
132.57 €
/259.28 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
138.94 €
/271.74 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
118.14 €
/231.06 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
267.69 €
/523.55 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
113.24 €
/221.47 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
193.92 €
/379.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
286.53 €
/560.41 лв
293.54 € -
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
149.92 €
/293.22 лв
154.85 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
177.70 €
/347.55 лв
181.65 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
188.42 €
/368.53 лв
194.39 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
318.37 €
/622.68 лв
326.11 € -
162.44 €
/317.70 лв
168.31 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
648.44 €
/1268.24 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
201.10 €
/393.31 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
180.63 €
/353.28 лв
186.68 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
306.49 €
/599.44 лв
321.53 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
Монитор AOC 24B31H, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 1ms, 300cd/m2, HDMI, VGA75.11 €
/146.90 лв







































































































