Lenovo ThinkVision E27q-20
62D0GAT1EU
Мониторът за настолни компютри е важно устройство за повечето съвременни посетители на офиси, служители на свободна практика, служители, работещи от вкъщи, и нововъзникващи творци. Тази работна сила изисква качествен изходен дисплей, където високата разделителна способност, точността на цветовете и ергономичността са жизненоважни за удобната и ефективна работа, където и да се намират. ThinkVision E27q-20 е оборудван с QHD панел, оценен за 99% sRGB, изграден ергономично и е интелигентен избор, който е в обсега на повечето малки фирми и творци на свободна практика като фотографи и дизайнери.
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 68,6 см (27") |
| Яркост на дисплея (типична) | 350 cd/m² |
| Резолюция на дисплея | 2560 x 1440 пиксела |
| Нативно съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 6 мс |
| HD тип | Quad HD |
| Display technology | LED |
| Backlight type | W-LED |
| Anti-glare screen | Да |
| Форма на екрана | Плосък екран |
| Контраст (стандартен) | 1000:1 |
| Коефициент на контраста (динамичен) | 3000000:1 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Зрителен ъгъл (по хоризонтала) | 178° |
| Зрителен ъгъл (по вертикала) | 178° |
| Брой цветове на дисплея | 16,7 милиона цвята |
| Тип на матрицата | IPS |
| Време за реакция (бързо) | 4 мс |
| Стъпка на пикселите | 0,2331 x 0,2331 мм |
| Наситеност на пикселите | 108 ppi |
| Видима област (хоризонтално) | 60,9 см |
| Видима област (вертикално) | 35,5 см |
| Цветова дълбочина | 8 бит |
| RGB цветово пространство | sRGB |
| Цветова гама | 99% |
| Мултимедия | |
| Вградени тонколони | Да |
| Number of speakers | 2 |
| RMS мощност | 2 W |
| Design | |
| Цвят на продукта | Черен |
| Сертификати | ENERGY STAR CCC EPEAT Silver RoHS |
| Интерфейс | |
| Вграден USB хъб | Не |
| HDMI | Да |
| Брой HDMI порта | 1 |
| HDMI версия | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Версия на DisplayPort | 1.2 |
Аудио изход |
Да |
| Ергономичност | |
| Съвместимост с монтажни системи VESA | 100 x 100 мм |
| Слота против кражба | Да |
| Тип връзка за заключване | Kensington |
| Монтаж VESA | Да |
| Развъртане (център) | Да |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Swivelling | Да |
| Развъртане | 0 - 360° |
| Регулируем наклон | Да |
| Ъгъл на наклон | -5 - 22° |
| Енергийна консумация и управление | |
| Консумирана мощност | 30 W |
| Power consumption (max) | 40 W |
| Консумирана мощност (изключен) | 0,5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 47/63 Hz |
| Тегло и размери | |
| Ширина (с поставка) | 613,6 мм |
| Дълбочина (с поставката) | 220 мм |
| Височина (с поставката) | 574 мм |
| Тегло (със стойка) | 6,6 кг |
| Ширина (без стойка) | 61,4 см |
| Дължина (без стойка) | 4,62 см |
| Височина (без стойка) | 36,8 см |
| Тегло (без стойка) | 4,5 кг |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 6 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
299.18 €
/585.14 лв
-
780.22 €
/1525.98 лв
-
139.60 €
/273.03 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
477.58 €
/934.07 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
71.60 €
/140.05 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
1373.07 €
/2685.50 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
134.92 €
/263.88 лв
-
173.69 €
/339.71 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
195.92 €
/383.18 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
116.45 €
/227.75 лв
-
272.37 €
/532.70 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
311.88 €
/609.97 лв
-
160.78 €
/314.45 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
144.59 €
/282.80 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
115.98 €
/226.84 лв
-
448.05 €
/876.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
99.07 €
/193.76 лв
-
95.45 €
/186.69 лв
-
213.09 €
/416.77 лв
-
91.26 €
/178.49 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
171.53 €
/335.49 лв
181.65 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
111.92 €
/218.90 лв
164.36 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Dell P2426HEV, 24" (60.96cm) IPS панел, 120Hz, Full HD, 5ms, 1500:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-A, USB-C, LAN298.01 €
/582.86 лв
Монитор Dell Alienware AW3225DM, 31.5" (80.01cm) VA панел, 180Hz, QHD, 1ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB299.18 €
/585.14 лв
Монитор Asus VG34VQEL1A (90LM06F0-B01E70), 34" (86.36 cm), VA панел, 100Hz, UWQHD, 1ms, 100 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI297.51 €
/581.88 лв











Аудио изход































































































