Lenovo Tab P12

Гледки и звуци, достойни за почивка
Единствената отговорност, която имате с таблета Lenovo Tab P12, е да отделите малко време за себе си. Наслаждавайте се на кинематографичен звук и гледка отвсякъде с 1080p качество на стрийминга и четири високоговорителя JBL, които са настроени с Dolby Atmos®. Отпуснете се пълноценно с усъвършенстваната настройка за околната светлина, която е съобразена с вашето удоволствие от гледането и се настройва според яркостта на заобикалящата ви среда. Можете да седнете, да стриймвате и да се отпуснете с 12,7″ 3K екран, създаден за вашето забавление, независимо дали сте между занятията или учите за тест.

Настройте се за игра
Играйте с Xbox Cloud Gaming на 8-ядрен процесор за бърз и адаптивен геймплей. Задоволете нуждата си от скорост и по-добра свързаност с WiFi 6 за по-бързи връзки, по-ниска латентност и по-голям капацитет.

Зареждайте по-малко, заснемайте повече
Омръзнало ви е да сте вързани към контакта? Забравете за презареждането на таблета си и се съсредоточете върху възстановяването на енергийните си нива. С капацитет на батерията 10200 mAh можете да преминете от стрийминг към игри и четене, без да спирате за зареждане. Това означава повече забавления и по-малко прекъсвания, така че можете да си осигурите време за себе си, независимо от графика си.

Свежо, забавно и страхотно
Разгърнете своята двойственост с таблета Lenovo Tab P12. Стилен без усилия, той е вашият бизнес партньор и личен оазис, обвит в шикозна метална конструкция от една част. Изберете между Storm Grey и Oat, според настроението си. Перфектен за корпоративна работа или за разпускане в кафене, той отразява вашия уникален стил. Отдайте се на свободното си време с устройство, което съчетава функционалност и стил.

Вашият професионален работен дневник
Открийте хармонията между работа и благополучие с Lenovo Tab Pen Plus. Усъвършенстван с умни функции, той е вашият перфектен партньор за водене на бележки или скициране. Използвайте мощта на включения софтуер Nebo за прецизни редакции. Прегърнете по-умното изживяване при учене, което без усилие преминава от корпоративно към творческо. Tab Pen Plus: вашият мост между блясъка на заседателната зала и чудесата през уикенда.

Отпуснете се и четете
Потопете се в завладяващ роман с персонализирания цветен дисплей на таблета Tab P12. Гмурнете се в сетивно изживяване с нашия подбран списък от 20 песни, пригодени да подсилят сюжета. Оптимизиран с дисплей за околна светлина, отдайте се на продължителни сесии за четене, без да напрягате очите си. Tab P12 е вашият паспорт за литературни бягства, готов винаги, когато ви обземе вдъхновение. Насладете се на персонализирана почивка за четене по свой начин.

Всичко зависи от вас
Преобразете виртуалните си срещи с таблета Tab P12. Благодарение на 13MP ултраширока предна камера с AI проследяване на лица и RGB сензор, останете на фокус в рамките на 50 см/19,69″. Съвместим с Zoom, Teams, WhatsApp и Google Duo, Tab P12 превръща видеоразговорите ви от добри в изключителни. От работни срещи до срещи с приятели, превърнете всяко взаимодействие в ясно и живо изживяване.
Спецификации:
| PERFORMANCE | |
| Processor | MediaTek Dimensity 7050 (8C, 2x A78 @2.6 GHz + 6x [email protected] GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G68 |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 256GB UFS 2.2 (uMCP) |
| Expandable Memory | microSD Card (up to 1TB, exFAT) |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Storage Support |
|
| Speakers | Quad JBL speakers, sound by JBL, 1W x4, optimized with Dolby Atmos |
| Microphone | 2x, Array |
| Camera | Front 13.0MP / Rear 8.0MP |
| VoiceCall | No |
| Sensors |
|
| Vibration Motor | No support |
| Battery | Integrated 10200mAh (Typ.) |
| Power Adapter | 10V / 2A |
| DESIGN | |
| Display | 12.7" 3K (2944x1840) LTPS 400nits Anti-fingerprint, 96% DCI-P3, 60Hz, Corning Gorilla Glass 3, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Case Material | Metal |
| Keyboard | None |
| Pen | Pen Bundled |
Dimensions (WxDxH)
| 293.37 x 190.76 x 6.9 mm with camera bump 8.42 mm |
Weight
| Around 615 g |
| Case Color | Storm Grey |
| SOFTWARE | |
Operating System
| Android 13 or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 11ax 2x2 + BT5.1 |
| WWAN | None |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
Standard Ports
|
|
| Fingerprint Reader | Touch Style, Integrated in Power Button |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 12.7" (32.25 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2944x1840 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.6 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 5 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 10200 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.21 x 20.14 x 0.85 cm |
| Тегло: | 0.613 Kg |
| Серия: | Lenovo Tab P12 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
345.26 €
/675.28 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв
Таблет Pritom K7PRO (син), детски, 7" (17.78cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc SC7731E, 4GB RAM, 32GB Flash памет, 2 & 0.3 Mpix камери, Android51.16 €
/100.05 лв
Таблет 2kid-17 (син), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв
Таблет 2kid-17 (розов), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв













































































































