Lenovo V15 G4 AMN
82YU00YQBM
PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom)
Business Black
Lenovo V15 G4 AMN
![]() | Идеален за работа в движение Благодарение на мощните процесори AMD Ryzen, вградената графика на AMD и впечатляващия 15,6" FHD дисплей, лаптопът Lenovo V15 Gen 4 е идеален за многозадачна работа в движение. С огромни количества памет и място за съхранение, както и с WiFi 6, можете да се свържете навсякъде, където има достъп - така със сигурност ще свършите работата или обучението си с лекота. Освен това той разполага с Bluetooth и набор от портове. Докато цифровата клавиатура е идеална за всяко пресмятане на цифри, бързият клавиш за обслужване предоставя подробности за устройството, гаранционна информация и опции за самообслужване с едно кликване. |
Сигурност и поверителност С Lenovo V15 Gen 4 вашите данни и поверителност са от първостепенно значение. Освен най-новите подобрения в сигурността на Windows 11, има модул за надеждна платформа Trusted Platform Module (TPM) за криптиране на важната ви информация, като например пароли, и дори откриване на зловреден софтуер, за да се предпазите от киберзаплахи. Освен това с функцията за защита на личните данни на уеб камерата имате пълен контрол върху това кой може да ви вижда. Нещо повече, това устройство е тествано по стандартите MIL-SPEC в съответствие с изискванията на 810H, което означава, че е проектирано да работи надеждно, когато имате най-голяма нужда от него. Накратко, независимо от това къде използвате този лаптоп, можете да сте спокойни за свършената работа. | ![]() |
Configuration specs
15.6" (39.62cm) FHD 250nits, Anti-Glare (1920x1080)
Integrated AMD Radeon 610M Graphics
HD 720p with Privacy Shutter camera, 2x microphones, Array
AMD Ryzen 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
16GB Soldered LPDDR5-5500, memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel
512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Wi-Fi 11ac 2x2, 100/1000M (RJ-45)
Bluetooth 5.1

1. USB-A 3.2 1-во поколение 2. Ethernet (RJ45) 3. Kensington Security Slot 4. Захранване | 5. USB-A 3.2 1-во поколение 6. HDMI 7. USB-C 3.2 1-во поколение 8. Комбиниран жак за слушалки/микрофон Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
Integrated Li-Polymer 38Wh battery, supports Rapid Charge (charge up to 80% in 1hr)
65W Round Tip (3-pin) Power Adapter
Non-backlit, Bulgarian Keyboard
Firmware TPM 2.0
No OS
35.92 x 23.58 x 1.9 cm
1.65kg
Виж още Лаптопи Lenovo
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 610M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7520U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.3 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 1.65 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.92 x 23.65 x 1.99 cm |
| Модел: | Lenovo V15 |
|---|---|
| Серия: | Lenovo V15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Lenovo Flex
- Lenovo IdeaPad 1
- Lenovo IdeaPad 3
- Lenovo IdeaPad 5
- Lenovo IdeaPad 5 Pro
- Lenovo IdeaPad Pro 5
- Lenovo IdeaPad Slim 3
- Lenovo IdeaPad Slim 5
- Lenovo Legion
- Lenovo Legion 5
- Lenovo Legion Pro 5
- Lenovo Legion Pro 7
- Lenovo LOQ 15AHP10
- Lenovo LOQ 15ARP10E
- Lenovo LOQ 15IRX10
- Lenovo LOQ 15IRX9
- Lenovo LOQ 17IRX10
- Lenovo ThinkBook 14
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1
- Lenovo ThinkBook 15
- Lenovo ThinkBook 16
- Lenovo ThinkBook 16p
- Lenovo ThinkPad E14
- Lenovo ThinkPad E16
- Lenovo ThinkPad L13
- Lenovo ThinkPad L14
- Lenovo ThinkPad L16
- Lenovo ThinkPad P1
- Lenovo ThinkPad T14
- Lenovo ThinkPad T14s
- Lenovo ThinkPad T16
- Lenovo ThinkPad X1
- Lenovo ThinkPad X13
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon
- Lenovo ThinkPad X9-14
- Lenovo ThinkPad X9-15
- Lenovo Yoga 7
- Lenovo Yoga Pro 7
- Lenovo Yoga Slim 7
- Lenovo Yoga Slim 9
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_004_P_UBU), шестядрен Intel Core 3 100U 1.2/4.7GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux444.62 €
/869.60 лв
Лаптоп HP 15-fc0013nu (974Z9EA)(сив), четириядрен AMD Ryzen 5 7520U 2.8/4.3GHz, 15.6"(39.62cm) HD Anti-Glare Display, 8GB LPDDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-C, No OS444.62 €
/869.60 лв
Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL(83GW007WBM)(черен), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Display, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS,K 1.6kg436.09 €
/852.93 лв


























































































































