Lenovo Tab Plus
ZADX0035GR
Specs:
| PERFORMANCE | |
| Processor | MediaTek Helio G99 (8C, 2x A76 @2.2GHz + 6x A55 @2.0GHz) |
| Graphics | Integrated ARM Mali-G57 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Storage Support |
|
| Speakers | Octa JBL Hi-Fi Speakers (sound by JBL), 4 x tweeters, 4 x force-balanced bass units, Dolby Atmos Bluetooth Speaker Mode |
| Microphone | Dual Microphone |
| Camera | Front 8.0MP / Rear 8.0MP |
| VoiceCall | No |
| Sensors |
|
| Vibration Motor | No support |
| Battery | Integrated 8600mAh (Typ.) |
Power Adapter
| None |
| DESIGN | |
| Display | 11.5" 2K (2000x1200) 400nits, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Case Material | Metal + Plastic |
| Keyboard | None |
Dimensions (WxDxH)
| 268.3 x 174.25 x 7.77-13.58 mm |
Weight
| Around 650 g |
| Case Color | Luna Grey |
| SOFTWARE | |
Operating System
| Android 14 or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| WWAN | None |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standard Ports |
|
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Dust and Water Resistant | IP52 |
Other Certifications
|
|
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11.5" (29.21 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2000x1200 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.2 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 8 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 8600 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 26.26 x 17.54 x 0.86 cm |
| Тегло: | 0.65 Kg |
| Серия: | Lenovo Tab Plus |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.83 €
/1358.97 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
1664.92 €
/3256.29 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 €
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Таблет Ulefone Armor Pad 3 Pro (черен), 4G/LTE, 10.36" (26.31cm) FHD+ IPS Display, осемядрен MediaTek MT8788 2 GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 50 & 32 Mpix камери, Android307.47 €
/601.35 лв
Таблет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi (VHU6249EU)(сребрист), 12.1" (30.73cm) WQXGA 120Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 7s Gen 4 2.7 GHz, 8GB LPDDR4x, 256GB Flash памет, 8 & 8 Mpix камери, Android306.38 €
/599.22 лв
Таблет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Wi-Fi (VHU6131EU)(сив), 12.1" (30.73cm) WQXGA 120Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 7s Gen 4 2.7 GHz, 8GB LPDDR4x, 256GB Flash памет, 8 & 8 Mpix камери, Android306.38 €
/599.22 лв





















































































































