Yoga Tab Plus
- Equipped with the Snapdragon® 8 Gen 3 chip, delivering up to 20 TOPs AI performance
12.7" 3K 144Hz, 900nits (peak), anti-reflection, TÜV Rheinland® High Visibility certified display
6-speaker system with Dolby Atmos®
Lenovo® 2-in-1 Keyboard Pack, Lenovo® Tab Pen Pro optionally included

1. Power button (with fingerprint reader) | 4. 6x speaker system |
2. Dual microphone | 5. USB-C® (USB 5Gbps), with charging & DP Out |
3. Volume buttons | 6. Pogo pin connector (3-point) |
| Category | Specification |
|---|---|
| Processor | Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 Mobile Platform (8C: 1× Cortex-X4 @ 3.3 GHz + 2× Cortex-A720 @ 2.95 GHz + 3× Cortex-A720 @ 3.14 GHz + 2× Cortex-A520 @ 2.26 GHz) |
| Graphics | Integrated Qualcomm® Adreno™ 750 GPU |
| Chipset | Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 |
| Memory | 16 GB Soldered LPDDR5x |
| Storage | 256 GB UFS 4.0 |
| Max Storage Support | 256 GB UFS 4.0 (on systemboard) |
| Card Reader | None |
| Display | 12.7" 3K (2944 × 1840) LTPS, Anti-reflection |
| Display Brightness | 650 nits (typical) / 900 nits (peak) |
| Color Gamut | 100% DCI-P3 |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 88% |
| Speakers | 6-speaker system (2× Solo tweeters + 4× SLS sub-woofers), Harman/Kardon®, Dolby Atmos® |
| Microphones | Dual microphone |
| Camera | Front: 13 MP / Rear: 13 MP + 2 MP, with flashlight |
| Voice Call Support | No |
| Vibration Motor | Not supported |
| Sensors | Accelerometer + Gyroscope, Hall sensor, RGB sensor, ToF sensor |
| Battery | 10 200 mAh (typical) |
| Power Adapter | Not included |
| Operating System | Android™ 14 or later |
| WLAN | Wi-Fi® 7 (802.11be), 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth® 5.4 |
| WWAN | Not supported |
| Location Services | Not supported |
| Ports | 1× USB-C® (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1, charging, DisplayPort-out, audio), 1× 3-point Pogo pin connector |
| Pen Support | Pen bundled |
| Keyboard | Non-backlit, Bulgarian layout |
| Fingerprint Reader | Touch-style, integrated in power button |
| Dimensions (W × D × H) | 290.91 × 188.3 × 6.69 mm (11.45 × 7.41 × 0.26 in) |
| Weight | Approx. 640 g (1.41 lb) |
| Case Material | Metal |
| Case Color | Seashell |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 12.7" (32.25 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2944x1840 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Snapdragon |
| Честота процесор: | 3.3 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 32 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 10200 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Бял |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.643 Kg |
| Серия: | Lenovo Yoga Tab Plus |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.00 €
/1807.19 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Таблет Apple iPad Air 11 M3 Wi-Fi (MCA34HC/A)(Blue), 11" (27.94cm) IPS Liquid Retina True Tone 500nits дисплей, осемядрен Apple M3 4.05GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет, 12 & 12 Mpix камери, iPadOS728.34 €
/1424.51 лв
Таблет Apple iPad Air 11 M3 Wi-Fi (MCA64HC/A)(Purple), 11" (27.94cm) IPS Liquid Retina True Tone 500nits дисплей, осемядрен Apple M3 4.05GHz, 8GB RAM, 256GB Flash памет, 12 & 12 Mpix камери, iPadOS728.34 €
/1424.51 лв
Таблет Ulefone Armor Pad 5 Ultra (черен), 5G, 11" (27.94cm) WUXGA IPS дисплей, осемядрен MediaTek Dimensity 7400X 2.6GHz, 12GB RAM, 512GB Flash памет (+microSD слот), 64 + 64 & 32 Mpix камери, Android658.89 €
/1288.68 лв

























































































































