Lenovo Legion Tab

Specifications
Performance
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform (8C, 1x Cortex-X4 + 5x Cortex-A720 + 2x Cortex-A520) |
| Graphics | Integrated Qualcomm Adreno GPU |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Memory | 12GB Soldered LPDDR5x |
| Storage | 256GB UFS 4.0 |
| Card Reader | None |
| Max Storage Support | 256GB UFS 4.0 on systemboard |
| Speakers | 2x 2712 superliner speaker with Dolby Atmos |
| Microphone | Dual Microphone |
| Camera | Front 8.0MP / Rear 13.0MP + 2.0MP, with Flashlight |
| VoiceCall | No |
| Vibration Motor | Dual X-axis motor |
| Sensors |
|
| Battery | 6550mAh (Typical) |
| Power Adapter | None
|
| Special Features |
|
Design
| Display | 8.8" 2.5K (2560x1600) LTPS 500nits (typical) / 900nits (under HBM mode), glossy, 98% DCI-P3, 165Hz, Touch |
| Touchscreen | 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 87% |
| Pen | Pen Upgradable (Purchase Separately) |
Dimensions (WxDxH)
| 208.54 x 129.46 x 7.79 mm (8.21 x 5.10 x 0.31 inches) |
| Weight | Around 350 g (0.77 lbs) |
| Case Material | Metal |
Software
| Operating System | Android 14 or Later |
Connectivity
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Location Services | No location service |
| Standard Ports |
|
Certifications
| Green Certifications |
|
| Dust and Water Resistant | IP52 |
| Other Certifications |
|
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 8.8" (22.35cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560x1600 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Snapdragon |
| Честота процесор: | 3.3 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 12 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 8 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 6550 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 20.85 x 0.77 x 12.94 cm |
| Тегло: | 0.35 Kg |
| Серия: | Lenovo Legion Tab |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Таблет Ulefone Armor Pad 5 Pro (черен), 5G, 11" (27.94cm) WUXGA IPS дисплей, осемядрен MediaTek Dimensity 7400X 2.6GHz, 12GB RAM, 512GB Flash памет (+microSD слот), 64 + 64 & 32 Mpix камери, Android494.01 €
/966.19 лв
Таблет Apple iPad 11 A16 Wi-Fi (MD4H4HC/A)(Blue), 11" (27.94cm) IPS Liquid Retina True Tone 500nits дисплей, петядрен Apple A16 3.46 GHz, 6GB RAM, 256GB Flash памет, 12 & 12 Mpix камери, iPadOS514.61 €
/1006.50 лв
Таблет Apple iPad 11 A16 Wi-Fi (MD4G4HC/A)(Silver), 11" (27.94cm) IPS Liquid Retina True Tone 500nits дисплей, петядрен Apple A16 3.46 GHz, 6GB RAM, 256GB Flash памет, 12 & 12 Mpix камери, iPadOS514.61 €
/1006.50 лв

































































































































