Dell 16
Edge-to-edge clarity
Enjoy crisp, expansive visuals on a 16" screen with up to FHD+, optional touchscreen capabilities, and a 16:10 aspect ratio—delivering a wide, immersive viewing experience.

All-day comfort
Dell ComfortView Plus helps reduce harmful blue light emissions while preserving true-to-life color, keeping your eyes comfortable even during prolonged screen time.

Productivity-ready features

16" (40.64 cm), 1920×1200 (WUXGA), 300 nits, IPS, Anti-Glare, 60 Hz
Integrated Intel Graphics, 1.25GHz Graphics Dynamic Frequency, 96 EUs
FHD RGB camera
Intel Core 7 150U, 10C (2P + 8E) / 16T, P-core 1.8 / 5.4GHz, E-core 1.2 / 4.0GHz, 12MB, 15W-55W TDP
16GB DDR5 5200 MT/s (2×8 GB), up to 64 GB
512GB M.2 PCIe NVMe
HDMI
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort 1.4 and Power Delivery
WLAN: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO
Bluetooth
Backlit keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0, One wedge-shaped lock slot
SD Card Reader
4-cell, 54WHr Battery
65W AC adapter
Windows 11 Pro
35.7 x 25.0 x 1.7 cm
1.98 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 7 |
| Модел процесор: | 150U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.98 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.7 x 25.0 x 1.7 cm |
| Серия: | Dell 16 |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15 DC15250
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Latitude 5450
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 14 Premium
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
228.24 €
/446.41 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1611.35 €
/3151.52 лв
1778.80 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Dell 16 DC16251(DC16251_RPLU-R_005)(син) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C1046.90 €
/2047.56 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming A16 FA607NUG-RL117(90NR0MU3-M007Z0), шестядрен AMD Ryzen 7 7445HS 3.2/4.7GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, No OS1045.62 €
/2045.06 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO008_PC16250_EMEA), десетядрен Intel Core 5 120U 3.80/5GHz, 16"(40.64 cm)WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 256GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1049.82 €
/2053.27 лв





















































































































