Gigabyte Gaming A16 3VH
Променя играта
Лаптопи от серията GeForce RTX 50
Задвижвано от NVIDIA Blackwell и изкуствен интелект
Върховна скорост. Превъзходна графика. DLSS 4 значително увеличава производителността и подобрява качеството на изображението за най-добрите игри, използвайки силата на изкуствения интелект. | Печеливша бързина на реакция NVIDIA Reflex 2 с Frame Warp ви осигурява максимална бързина на реакция, подобрявайки прицелването, времето за реакция и прецизността на прицелването. | Реалистична графика Изживейте визуализации с кинематографично качество с безпрецедентна скорост с пълно проследяване на лъчите и революционни технологии за невронно рендиране. |

NVIDIA DLSS 4
Върховна скорост. Превъзходна графика. Задвижвано от изкуствен интелект.
DLSS е революционен набор от технологии за невронно рендиране, който използва изкуствен интелект за повишаване на FPS, намаляване на латентността и подобряване на качеството на изображението. Най-новият пробив, DLSS 4, предлага ново генериране на множество кадри (Multi Frame Generation) и подобрена реконструкция на лъчи (Ray Reconstruction) и супер резолюция (Super Resolution), задвижвани от графични процесори GeForce RTX™ 50 Series и Tensor ядра от пето поколение. DLSS на GeForce RTX е най-добрият начин за игра, подкрепен от суперкомпютър NVIDIA с изкуствен интелект в облака, който постоянно подобрява игровите възможности на вашия компютър.

MUX превключвател Преминете към вграден графичен процесор за по-дълъг живот на батерията или към отделен графичен процесор за по-висока производителност. | ![]() |
![]() | Производителност Процесор до AMD Ryzen 7 260 С процесора AMD Ryzen 7, потребителите могат да стриймват, да записват геймплей и да изпълняват множество приложения без компромис. GIGABYTE GAMING A16 предлага бърза мултимедийна обработка и най-плавно гейминг изживяване.
До AMD Ryzen 7 260 Процесор
До 8 Ядра на процесора
До 5,1 GHz Максимална турбо честота |
WINDFORCE Охлаждане
Неудържима СИЛА НА ВЯТЪРА.
GIGABYTE GAMING A16 е оборудван с емблематичната технология за охлаждане WINDFORCE, включваща дизайн с два вентилатора, съчетан с 3D VortX въздушни канали за максимизиране на въздушния поток. Icy Touch позволява на геймърите да управляват комфортно при ниски температури.

Config. Specs
16" (40.64cm) 16:10 FHD+ 1920x1200 WUXGA, 165Hz, 300nits (typical), IPS, MUX Switch
NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7
FHD 1080p webcam, build-in array Microphone
AMD Ryzen 7 260 (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
1x 16GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 2x SO-DIMM slots, up to 64GB DDR5 5600MT/s
512GB SSD PCIe M.2 NVMe
Gigabit Ethernet LAN
WIFI 6E (802.11ax 2x2)
Bluetooth 5.2
1 x USB 2.0 port (Type A)
2 x USB 3.2 Gen 1 port (Type A)
1 x USB 4.0 port (Type C) support DisplayPort 1.4 and Power Delivery 3.0
1 x HDMI 2.1
1 x 3.5mm Audio Jack support mic / headphone combo
1 x RJ-45 LAN port
1 x DC-in jack
2x 2W speakers, Dolby Atmos
Lithium-Ion 76Wh Battery
150W Power Adapter
1-zone RGB Backlit Keyboard, Up to 1.7 mm Key-travel, UK layout, без кирилизация
No OS
35.83 x 26.25 x 1.94~2.29 cm
2.2 kg
Виж още Лаптопи Gigabyte
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 260 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.83 x 26.25 x 2.29 cm |
| Модел: | Gigabyte Gaming |
|---|---|
| Серия: | Gigabyte Gaming A16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
2114.71 €
/4136.02 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21SUS0DJ00), осемядрен AMD Ryzen 7 250 3.3/5.1GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Pro1172.37 €
/2292.96 лв
Лаптоп Acer Nitro V15 AI ANV15-42(NH.U31EX.006_32GB), шестядрен AMD Ryzen 7 7445HS 3.2/4.7GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, No OS1167.58 €
/2283.58 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (21T9003RBM), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1172.81 €
/2293.81 лв

































































































































