Lenovo Idea Tab Pro

Specifications
Performance
| Processor | MediaTek Dimensity 8300 (8C, 1x A715 @3.35 GHz + 3x [email protected] GHz + 4x [email protected] GHz) |
| Graphics | Integrated ARM G615 MC5 |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR5x |
| Storage | 256GB UFS 4.0 |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Max Storage Support |
|
| Speakers | 4 JBL® speakers, optimized with Dolby Atmos® |
| Microphone | Dual Microphone |
| Camera | Front 8.0MP / Rear 13.0MP with Flashlight |
| VoiceCall | No |
| Vibration Motor | No support |
| Sensors |
|
| Battery | 10200mAh (Typical) |
| Power Adapter | None |
Design
| Display | 12.7" 3K (2944x1840) LTPS, IPS 400nits, Glossy, 144Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 87% |
| Pen | Pen Bundled |
| Keyboard | None |
Dimensions (WxDxH)
| 291.8 x 189.1 x 6.9 mm excluding camera bump (11.49 x 7.44 x 0.27 inches) |
| Weight | Around 620 g (1.37 lbs) |
| Case Material | Metal |
Software
| Operating System | Android 14 or Later |
Connectivity
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standard Ports |
|
Security & Privacy
| Fingerprint Reader | Touch Style, Integrated in Power Button |
Certifications
| Green Certifications |
|
| Dust and Water Resistant | IP52 |
| Other Certifications |
|
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 12.7" (32.25 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2944x1840 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 3.35 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Уеб камера (основна): | 13 MP |
| Уеб камера (вторична): | 8 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 10200 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.18 x 0.69 x 18.91 cm |
| Тегло: | 0.62 Kg |
| Серия: | Lenovo Idea Tab Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Таблет OnePlus Pad Go 2 5G (черен), 12.1" (30.73 cm) LCD 120Hz дисплей, осемядрен Mediatek Dimensity 7300 Ultra 2.5 GHz, 8GB LPDDR5X, 256GB Flash памет (+microSD слот), 8 & 8 Mpix камери, Android418.99 €
/819.47 лв
Таблет Xiaomi Pad 8 (VHU6425EU)(зелен), 11.2" (28.44cm) IPS 144Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 8s Gen 4 3.21GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет, 13 & 8 Mpix камери, Android, 485g407.28 €
/796.57 лв
Таблет Xiaomi Pad 8 (VHU6358EU)(сив), 11.2" (28.44cm) IPS 144Hz дисплей, осемядрен Snapdragon 8s Gen 4 3.21GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет, 13 & 8 Mpix камери, Android, 485g407.28 €
/796.57 лв

























































































































