Предимства на продукта
- Безжично управление през приложение или гласово управление
- Осветително тяло с ниско напрежение за работа с постоянен ток с външен драйвер
- Много тънък дизайн
- Хомогенно разпределение на светлината
- Лесен и бърз монтаж на почти всяка повърхност (залепваща лента или винтове)
Области на приложение
- Приложения на закрито
- Рафтово осветление и осветление за под шкафове
- Кухни, работни пространства
- Рафтове
Характеристики на продукта
- Възможни са разнообразни комбинации
- Осигурява функционално или цветно осветление
- Регулируема цветна температура чрез регулируемо бяло: 2700…6500 K
- Димируеми
- Налични размери 20х30 см
- Удължаване с максимум две удължения от по 30 см всяко
- Управление с приложение LEDVANCE SMART+ (с минимум Android 8.0 или iOS 14.0)
- Възможно е управление чрез гласово управление: Google Assistant или Amazon Alexa
- Мрежов протокол: WiFi
Съвети за безопасност
- Всички електрически връзки трябва да се извършват от квалифицирано лице.
- Внимание, риск от токов удар.
- За да се намали рискът от удушаване, гъвкавото окабеляване, свързано към това осветително тяло, трябва да бъде ефективно фиксирано към стената, ако окабеляването е на една ръка разстояние.
- Проверете стената и тавана за пригодност. Ако не сте сигурни, потърсете съвет от професионалист.
Технически данни
Електрически данни
| Номинална мощност | 8,00 W |
| Номинално напрежение | 220…240 V |
| Честота на захранващата мрежа | 50…60 Hz |
| Номинален ток | 52,000 mA |
| Пусков ток | 37 A |
| Макс. брой осветителни тела на миниатюрен прекъсвач B16 | 154 |
| Макс. брой осветителни тела на прекъсвач C10 A | 96 |
| Макс. брой осветителни тела на миниатюрен прекъсвач C16 | 154 |
| Коефициент на мощност λ | ≥0,5 |
| Клас на защита | II |
| Режим на работа | Вграден LED драйвер |
Фотометрични данни
| Светлинен поток | 530 lm |
| Общ светлинен поток на съдържащите се източници на светлина | 780 lm |
| Ефективност на осветеността | 66 lm/W |
| Цветна температура | 2700…6500 K |
| Референтна контролна настройка на съдържащия се източник на светлина (Kelvin) | 2700 K 1) |
| Цвят на светлината (обозначение) | Регулируемо бяло |
| Индекс на цветопредаване Ra | ≥80 |
| Стандартно отклонение на съответствието на цветовете | < 6 sdcm |
| Група на фотобиологична безопасност съгласно EN62778 | RG1 |
| Група на фотобиологична безопасност съгласно EN62471 | RG1 |
| Ъгъл на светлината | 120 ° |
1) Извършването на нулиране ще възстанови стойностите по подразбиране, зададени от производителя
Размери и тегло
| Дължина | 300,00 mm |
| Височина | 7,50 mm |
| Ширина | 200,00 mm |
| Тегло на продукта | 522,00 g |
| Дължина на кабела | 1500 mm |
Материали и цветове
| Цвят на продукта | Бяло |
| Цвят на корпуса | Бяло |
| Материал на корпуса | Алуминий|Пластмаса |
| Материал на капака | Поликарбонат (PC) |
| Съдържание на живак | 0.0 mg |
Приложение и монтаж
| Диапазон на околната температура | -20…+40 °C |
| Температурен диапазон за съхранение | -20…+80 °C |
| Тип свързване | Щепсел тип C (ЕС) |
| Тип защита | IP20 |
| Клас на защита IK (устойчивост на удар) | IK03 |
| Димируеми | Да |
| Тип димиране | WiFi |
| Тип монтаж | Повърхностни |
| Местоположение на монтаж | Долна страна на шкафове |
| Среда на приложение | На закрито |
| С източник на светлина | Да |
Жизнен цикъл
| Жизнен цикъл L70/B50 при 25°C | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 |
Аварийно осветление
| Светлинен поток в поддържан режим на работа | - |
Сертификати и стандарти
| Стандарти | CE |
| Осветително тяло с ограничена температура на повърхността, D sign | Не |
| Сменяем LED модул | Не подлежи на замяна |
ПРОДУКТОВ ЛИСТ, СВЪРЗАН С КАЧЕСТВА И ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ОКОЛНАТА СРЕДА
| Количество благородни метали | Съдържа най-малко 10 mg |
| Количество редкоземни елементи | Съдържа най-малко 1 mg |
Виж още Смарт автоматизация Ledvance
Виж всички Смарт автоматизация в категорията
| Тип: | Смарт панел |
|---|---|
| Вид: | Димиращо устройство |
| Приложение: | Осветление |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
553.10 €
/1081.77 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
553.10 €
/1081.77 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
21.94 €
/42.92 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
16.79 €
/32.84 лв
19.18 € -
69.13 €
/135.21 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
8.55 €
/16.73 лв
10.34 € -
5.47 €
/10.70 лв
-
108.50 €
/212.20 лв
-
13.36 €
/26.13 лв
-
646.20 €
/1263.85 лв
-
48.27 €
/94.42 лв
-
5.47 €
/10.70 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
21.94 €
/42.92 лв
24.84 € -
553.10 €
/1081.77 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
30.63 €
/59.90 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 €
-
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
23.93 €
/46.80 лв
29.86 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
58.45 €
/114.32 лв
60.19 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
13.50 €
/26.40 лв
15.33 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
19.33 €
/37.81 лв
21.55 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 € -
17.81 €
/34.83 лв
18.99 € -
26.31 €
/51.47 лв
28.69 € -
45.10 €
/88.20 лв
46.92 €
Смарт камера PST-C18B-3MP, външен монтаж, управляема PTZ, 3Mpix, безжична, съвместима с "Tuya Smart" или "Smart Home", бяла69.16 €
/135.26 лв
Термостат Shelly TRV, 3.6V 6500mAh батерия, USB Тype C, до 30 м. обхат, Wi-Fi68.51 €
/133.99 лв
Датчик за дим Shelly Plus Smoke, с аларма, до 50 м. обхат, фотоелектричен сензор, Wi-Fi, Bluetooth68.50 €
/133.97 лв












































































































