| Характеристики за управление | |
| Тип суич | Managed |
| Ниво на суича | L3 |
| Система за поддържане качеството на услугите (QoS) | Да |
| Поддръжка на многоадресно излъчване | Да |
| Поддръжка на MIB | Да |
| Интерфейс | |
| Console port | RJ-45 |
| Брой медни порта за Gigabit Еthernet | 48 |
| Мрежови възможности | |
| Мрежов стандарт | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u |
| Режим пълен дуплекс | Да |
| Поддръжка на Flow control | Да |
| Link aggregation | Да |
| Broadcast storm control | Да |
| DHCP клиент | Да |
| DHCP сървър | Да |
| IP маршрутизиране | Да |
| IGMP snooping | Да |
| Spanning tree protocol | Да |
| 10G support | Не |
| VLAN support | Да |
| Пренос на данни | |
| Комутаторна способност | 176 Gbit/s |
| Големина на адресната таблица | 16384 entries |
| Number of VLANs | 4094 |
| Охрана | |
| Access Control List (ACL) | Да |
| Design | |
| Монтаж в сървърен шкаф | Да |
| Форм фактор | 1U |
| Цвят на продукта | Black |
| Оперативна памет | 1024 MB |
| Тип памет | SDRAM |
| Флаш памет | 128 MB |
| Ниво на шума | 54.6 dB |
| Захранване по Ethernet (PoE) | Да |
| Енергийна консумация и управление | |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Power supply included | Да |
| Консумирана мощност | 490 W |
| Входящ ток | 10.0 A |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 45 °C |
| Температура за съхранение | -40 - 70 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 10 - 90 % |
| Относителна влажност при съхранение | 5 - 95 % |
| Топло отвеждане | 1671 BTU/h |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 440 mm |
| Дълбочина | 360 mm |
| Височина | 43.6 mm |
| Тегло | 8000 g |
Виж още Суич HPE
Виж всички Суич в категорията
| Брой портове: | 52 |
|---|---|
| Максимална скорост: | 1 Gbit/s |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
108.32 €
/211.86 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
18.65 €
/36.48 лв
120.00 € лв -
32.40 €
/63.37 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
108.32 €
/211.86 лв
120.00 € лв -
25.10 €
/49.08 лв
120.00 € лв -
55.83 €
/109.20 лв
120.00 € лв -
27.73 €
/54.24 лв
120.00 € лв -
15.91 €
/31.12 лв
120.00 € лв -
10.10 €
/19.76 лв
120.00 € лв -
12.24 €
/23.94 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.94 лв
120.00 € лв -
42.38 €
/82.88 лв
120.00 € лв -
36.87 €
/72.11 лв
120.00 € лв -
109.84 €
/214.82 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
44.30 €
/86.64 лв
120.00 € лв -
27.73 €
/54.24 лв
120.00 € лв -
170.19 €
/332.87 лв
120.00 € лв -
9.14 €
/17.88 лв
120.00 € лв -
6.90 €
/13.50 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв -
89.76 €
/175.55 лв
120.00 € лв -
56.42 €
/110.34 лв
120.00 € лв -
199.46 €
/390.10 лв
120.00 € лв -
106.92 €
/209.12 лв
120.00 € лв -
19.19 €
/37.53 лв
120.00 € лв -
20.64 €
/40.38 лв
120.00 € лв -
110.55 €
/216.22 лв
120.00 € лв -
168.87 €
/330.28 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
32.86 €
/64.26 лв
120.00 € лв -
6.90 €
/13.50 лв
120.00 € лв -
12.78 €
/24.99 лв
120.00 € лв -
35.43 €
/69.29 лв
120.00 € лв -
254.27 €
/497.31 лв
120.00 € лв -
208.55 €
/407.89 лв
120.00 € лв -
145.86 €
/285.28 лв
120.00 € лв -
189.09 €
/369.83 лв
120.00 € лв
-
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
61.12 €
/119.55 лв
120.00 € лв -
48.32 €
/94.50 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
56.42 €
/110.34 лв
120.00 € лв -
199.46 €
/390.10 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
31.50 €
/61.61 лв
120.00 € лв -
40.90 €
/79.99 лв
120.00 € лв -
66.03 €
/129.14 лв
120.00 € лв -
100.05 €
/195.69 лв
120.00 € лв -
86.43 €
/169.05 лв
120.00 € лв -
1600.21 €
/3129.74 лв
120.00 € лв -
18.35 €
/35.89 лв
120.00 € лв -
28.28 €
/55.32 лв
120.00 € лв -
18.53 €
/36.25 лв
120.00 € лв -
301.66 €
/589.99 лв
120.00 € лв -
196.51 €
/384.34 лв
120.00 € лв -
35.43 €
/69.29 лв
120.00 € лв -
26.86 €
/52.54 лв
120.00 € лв -
1092.13 €
/2136.02 лв
120.00 € лв -
91.40 €
/178.76 лв
120.00 € лв -
144.37 €
/282.36 лв
120.00 € лв -
235.18 €
/459.96 лв
120.00 € лв -
513.59 €
/1004.49 лв
120.00 € лв -
201.51 €
/394.12 лв
120.00 € лв -
184.99 €
/361.81 лв
120.00 € лв -
613.03 €
/1198.99 лв
120.00 € лв -
284.99 €
/557.39 лв
120.00 € лв -
122.70 €
/239.99 лв
120.00 € лв
-
407.90 €
/797.78 лв
120.00 € лв -
125.07 €
/244.62 лв
120.00 € лв -
215.67 €
/421.81 лв
120.00 € лв -
10.63 €
/20.78 лв
120.00 € лв -
15.30 €
/29.91 лв
120.00 € лв -
7.10 €
/13.89 лв
120.00 € лв -
21.14 €
/41.34 лв
120.00 € лв
Суич Stonet ST3105C, 100Mbps, 5 порта, 16x 10/100Mbps RJ455.79 €
/11.33 лв
Суич TP-Link LS1005, 100Mbps, 5x 10/100Mbps5.88 €
/11.49 лв
Суич D-Link GO-SW-5E, 5Port 100Mbps7.10 €
/13.89 лв






























































