Silver
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920 x 1080)
NVIDIA GeForce MX570A 2GB GDDR6
HD Webcam
Intel® Core™ i5-1235U Processor 12M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU
16GB 3200GHz (2x8GB), 2 slots up to 32GB
512GB PCIe SSD
Gigabit Ethernet 10/100/1000
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth 5.2
HDMI
1x SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
3x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power)
1x headphone/microphone combo, Dual stereo speakers, dual array microphones
Kensington nano security slot
Fingerprint reader
Backlit Keyboard. Без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader
HP Long Life 3-cell, 51 Wh Li-ion
Free DOS
35.9 x 23.4 x 2.0 cm
1.74 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce MX570 |
| Специализирана видео памет: | 2 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 1235U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.75 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 23.6 x 2.0 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4548.66 €
/8896.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1885.02 €
/3686.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5506.73 €
/10770.22 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв








































































































