CJ8M0EA
Grey
15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов
NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7)
HD Webcam
AMD Ryzen 5 240 (6C / 12T, 4.3 / 5.0GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
24GB (1x 24576MB) - DDR5, 5600MHz
1TB SSD NVMe
LAN 10/100/1000
Wi-Fi 802.11ax
Bluetooth 5.4
1x HDMI 2.1
1x USB Type-C (с DisplayPort 1.4a)
2x USB 3.0
4-клетъчна
TPM (Firmware TPM)
No OS
2.29 кг
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5050 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 240 |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 4.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 24 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.29 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Модел: | HP Victus |
|---|---|
| Серия: | HP Victus 15-fb |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
122.86 €
/240.30 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
454.99 €
/889.88 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4 IML (21MX0019BM)(сив), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 125U 1.3/4.3GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Glare Touchscreen Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1196.98 €
/2341.09 лв
Лаптоп HP OMEN 16-am0066nn (C5BE8EA), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS1196.98 €
/2341.09 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14255(BTO504_PB14255_EMEA), шестядрен AMD Ryzen 5 PRO 230 3.5/4.9GHz, 14"(35.56 cm)Full HD IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Type-C, Windows 11 Pro1196.98 €
/2341.09 лв






















































































































