
Tackle multiple heavy workflows—simultaneously
Get unthrottled performance 4 with a desktop class Intel® CPU, 5 with up to 13 NPU TOPS, 5 and integrated or discrete graphics. 6 With thermal technology designed to keep the PC cool you can simultaneously analyze data and run model inferencing.

Upgrade. Expand. Evolve.
Get desktop-level memory 6 and storage 7 with plenty of room to grow. Expansion is simple with tool-free access to removable components and connect to critical accessories with an extensive port selection.

Supercharged AI mobile workstation
Accelerate AI development and inferencing locally on the HP ZBook Fury, with powerful pro-level graphics 6 designed for advanced AI workflows. Process propriety data securely on a local workstation to gain insights faster.
18" diagonal, WQXGA (2560 x 1600), IPS, 165 Hz, anti-glare, 500 nits, 100% DCI-P3 Display
NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell Generation 12GB GDDR7
5 MP IR AI camera
Intel Core Ultra 9 285HX, 24C (8P + 16E) / 24T, P-core 2.8 / 5.5GHz, E-core 2.1 / 4.6GHz, 36MB
64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB), 4 SODIMM; supports dual channel RAM
2 TB PCIe® NVMe™ SSD
Intel Wi-Fi 7 BE200
Bluetooth 5.4 wireless card, vPro
HDMI
1 USB Type-A 10Gbps
2x Thunderbolt 5 with USB Type-C 80 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1x Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1x headphone/microphone combo
RJ-45
Smart Card Reader
Fingerprint Reader
HP 99 Wh Long Life Polymer Fast Charge 8 cell Battery, 330 W external power supply
Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
40.3 x 28.9 x 2.7 cm
3.52 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 18" (45.7 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX PRO 3000 Blackwell Generation |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 285HX |
| Брой ядра: | 24 ядрен |
| Честота: | 2.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.5 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 64 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 3.5 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 40.3 x 28.0 x 2.4 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook Fury |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4723.92 €
/9239.18 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1885.02 €
/3686.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5511.02 €
/10778.63 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1378.60 €
/2696.30 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв
Лаптоп Dell Pro Max 18 Plus MB18250(BTO103_MB18250_EMEA)(сив), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265HX 2.6/5.3 GHz, 18"(45.7cm) WQXGA 120Hz Display & RTX PRO 2000 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro4721.43 €
/9234.31 лв
Лаптоп Apple MacBook Pro 16 (MX313ZE/A), шестнадесетядрен Apple M4 Max 4.41 GHz, 16.2" (41.15cm) Liquid Retina XDR 120Hz Display, (HDMI), 48GB LPDDR5X, 1TB SSD, 3x Thunderbolt 5, macOS4638.42 €
/9071.96 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H (83RU003QBM), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 9955HX3D 2.5/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA OLED 500nits Glossy Display & GF RTX 5080 16GB GDDR7 (HDMI), 64GB DDR5, 2TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS4726.68 €
/9244.58 лв
















































































































