The HP ProBook 4 G1a 16-inch Notebook AI PC helps businesses advance with a durable, budget-friendly PC featuring essential tools for productivity, multi-layered endpoint security, and 16 TOPS NPU to help expedite mundane tasks so you can focus on impactful, motivating work.
Designed for thriving business
Easily manage tasks with a powerful AMD processor featuring 16 TOPS NPU and upgradeable storage and memory.

Hybrid productivity unleashed
Enhance productivity working from home or in the office with the 16:10 aspect ratio on a 16-inch display.

Enterprise-level security, simplified
Safeguard your business with next-gen antivirus—multi-layered endpoint security protection from bad actors.

Specifications:
16" (40.64 cm), WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, non-touch Display
Integrated AMD Radeon 780M, 2.7GHz Graphics Frequency, 12 Graphics Core Count
1080p FHD camera, 2 microphones
AMD Ryzen 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) Integrated AMD Ryzen AI, up to 16 TOPS
1x 16GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 2x SO-DIMM slots
512GB SSD PCIe NVMe
10/100/1000Base-T(X)
MediaTek RZ616 Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C
HDMI
1x stereo headphone/microphone combo jack
1x RJ-45
dual stereo speakers
HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer
65 W USB Type-C adapter
Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader
Windows 11 Pro
35.9 x 25.1 x 1.7 cm
1.75 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 780М |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 250 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 16 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.75 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 25.4 x 2.17 cm |
| Модел: | HP ProBook |
|---|---|
| Серия: | HP ProBook 4 G1a AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16IAL10(83KS000PBM)(сив), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 225U 1.5/4.8GHz, 16"(40.64cm)WUXGA IPS Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home1001.53 €
/1958.82 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 (21M3003PBM), осемядрен AMD Ryzen 7 7735HS 3.2/4.75GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-C, No OS, 1.44kg1001.63 €
/1959.03 лв
Лаптоп HP OmniBook 5 16-af1004nn(C29ZYEA)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 1.7/5.2GHz, 16"(40.6 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x USB Type-C, No OS1001.63 €
/1959.03 лв























































































































