HP Gaming Pavilion 15-cx0034nu + HP 800 Omen Headset
FQ95EA_1KF76AA
Лого в цвят Shadow black и Chrome. Десен на рамката на клавиатурата с вертикални ивици
Мощен преносим компютър с нужното представяне за игра
Преносимият компютър HP Pavilion Gaming е създаден, за да Ви помогне във всяка една задача. Игри. Създаване. Забавления. Процесорът Intel® Core™ и дискретните графики работят заедно, за да подпомогнат всичко, което правите. Не се примирявайте с обикновено представяне. Подгответе се за ново ниво на мощност
Компютър за игри и забавления
Превземете най-новите игри и актуализирайте развлечението си с NVIDIA® GeForce® GTX 1050Ti и с дисплей с резолюция FHD IPS, играта не е шега.
Потопете се
Вижте повече от действието със зашеметяващ дисплей от край до край и се насладете на подобрено и автентично аудио с предни високоговорители HP Audio Boost и настройване от B&O PLAY.
Това е сериозно представяне
Получавате мощен многозадачен режим и бързи реакции с процесора Intel® Core™ и двойно съхранение HDD + PCIe SSD. Насладете се на по-добра свързаност с бърза производителност, благодарение на поддържащите се гигабитни скорости
15.6" (39.62 cm) диагонал, FHD IPS антиотражателен екран с WLED подсветка и
ултратънка рамка (1920 x 1080)
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
HP Wide Vision HD камера с интегриран цифров микрофон с двоен обхват
Intel® Core™ i5-8300H (2,3 GHz основна честота, до 4 GHz, с технология Intel® Turbo Boost, 8 MB кеш, 4 ядра)
16GB (2x 8GB) DDR4 2666MHz
1TB SATA HDD 7200 rpm & 128GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
многоформатен четец на SD карти
LAN 10/100/1000
Комбинация от 802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® и Bluetooth® 4.2 (съвместим с Miracast;
с поддръжка на MU-MIMO)
HDMI 1.4
1x USB 3.1 Type-C™ първо поколение (трансфер на данни до 5 Gb/сек, захранване, DisplayPort™ 1.2, HP Sleep and Charge)
2x USB 3.1 първо поколение (1 HP Sleep and Charge)
1x комбиниран изход за слушалки/микрофон
B&O PLAY, два високоговорителя, HP Audio Boost
Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
3-клетъчна, 52,5 Wh литиево-йонна батерия, до 9 часа и 15 минути
Free DOS
36.5 x 25.65 x 2.54 cm
2.4kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce GTX 1050 Ti |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 8300H |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 1000 GB |
|---|---|
| SSD: | 128 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | Няма |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.4 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.5 x 25.65 x 2.54 cm |
| Модел: | HP Pavilion |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.29 €
/520.81 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв









































































































