Ултрапреносим, с тънък и лек дизайн Вземете този лек лаптоп със себе си навсякъде и се насладете на ярки, без трептене изображения на 15,6-инчов диагонал и микрорамка дисплей. |
![]() |
Надеждна производителност за всеки ден Справете се с най-натоварените си дни с процесора, графичната карта и паметта на AMD. |
![]() |
Full HD дисплей Отпуснете се и се насладете на изключително ясни, наситени визуализации и изображения, осигурени от 2 милиона пиксела. Разделителната способност от 1920 x 1080 придава ново измерение на цялото цифрово съдържание. |
![]() |
PCIe SSD Стартира за секунди със светкавична скорост с PCIe SSD памет. |
![]() |
Процесор AMD Ryzen™ 5 Постигнете впечатляваща производителност за лаптоп. Революционно нова архитектура със забележителен живот на батерията, която осигурява изключителна сложна обработка за интензивни мултимедийни дейности. |
![]() |
Графична карта AMD Radeon™ Независимо дали става въпрос за игри или филми, получавате висока производителност за всички ваши забавления. |
![]() |
Изображения, които не трептят С технологията DC Dimming, която контролира яркостта чрез регулиране на постоянния ток, а не чрез цикли на подсветка, можем да елиминираме трептенето на екрана за по-комфортно зрително изживяване. |
![]() |
Антирефлексен панел Насладете се на слънцето и любимото си съдържание с този антирефлексен панел. Неотразяващ и с нисък гланц, той намалява отблясъците, когато сте навън. |
![]() |
Два предни високоговорителя Увеличете силата на звука за любимата си музика, филм или игра. Когато звукът е насочен към вас, нищо не застава между вас и забавлението. |
![]() |
USB Type-C® със скорост на пренос на данни от 5 Gb/s Свържете външни устройства за съхранение към USB Type-C® порта със скорост на пренос на данни от 5 Gb/s. Той е обратим, така че можете да поставите конектора във всяка позиция. |
![]() |
Пълноразмерна клавиатура с вграден цифров блок Пълноразмерната клавиатура с вграден цифров блок ви позволява да пишете удобно и да увеличите производителността си, с ход на клавишите от 1,5 мм. |
![]() |
HP True Vision HD камера Водете кристално ясни видео разговори, дори при слаба светлина, и превърнете всеки разговор в преживяване лице в лице за по-добър начин да поддържате връзка. |
![]() |
15.6-инчов (39.62 см.) - 1366x768 (HD), матов
AMD Radeon Graphics
720p HD camera, Microphone
AMD Ryzen 5 7520U Mobile Processor 2.8GHz (4-core/8-thread, 4MB cache, up to 4.3 GHz max boost)
8GB (1x 8192MB) - LPDDR5, 5500MHz
512GB SSD NVMe
Wi-Fi 802.11 ax 2x2
Bluetooth: 5.3
1 x HDMI
1 x Audio Out/Микрофон
2 x USB 3.2 Type A Gen 1
1 x USB 3.2 Type C Gen 1
41 Wh батерия
45 W адаптер
Grey
Клавиатура без подсветка
No OS
36.0 x 23.6 x 1.86 cm
1.59 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1366 x 768 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 5 |
| Модел процесор: | 7520U |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.3 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.59 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 23.5 x 1.79 cm |
| Модел: | DELL 15 |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.34 €
/827.98 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
887.99 €
/1736.76 лв
-
1148.98 €
/2247.21 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_004_P_UBU), шестядрен Intel Core 3 100U 1.2/4.7GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 8GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux444.62 €
/869.60 лв
Лаптоп Lenovo V15 G5 IRL(83GW007WBM)(черен), шестядрен Intel Core i3-1315U 1.2/4.5GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD Display, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS,K 1.6kg436.09 €
/852.93 лв
Лаптоп HP 255 G10 (8A547EA-16GB)(сребрист), шестядрен AMD Ryzen 5 7530U 2.0/4.5GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C, No OS455.20 €
/890.29 лв




































































































































