Asus Vivobook 15 M1502YA-BQ161
90NB0X22-M00CB0
Cool Silver
Asus Vivobook 15 M1502YA
%20mdesc%201.jpg)
Стилен и мощен
Запечатайте стила си върху света с Vivobook 15 - лаптоп с множество функции, който улеснява работата ви навсякъде. Всичко във Vivobook 15 е смело и усъвършенствано - от мощния процесор AMD Ryzen 7 до ясния и отчетлив дисплей, 180° пантата за поставяне в легнало положение, модерните цветове и елегантния геометричен дизайн. Поставете ново начало днес с Vivobook 15!
%20mdesc%202.jpg)
Зареден за работа
Vivobook 15 е вашият ежедневен спътник, който винаги е готов да се справи с плановете ви, независимо дали става дума за офис или лична работа, презентации или игра. За взискателни работни натоварвания най-новият процесор AMD Ryzen 7 7730U е по-бърз от предишното поколение. А с 16 GB бърза памет и 1 TB бързо SSD устройство за съхранение на данни има достатъчно мощност в резерв, когато работата стане трудна.
%20mdesc%203.jpg)
Щядящ очите
Подарете на очите си удоволствие с ясния, тънък дисплей NanoEdge на Vivobook 15. Той има широки ъгли на видимост и е сертифициран от TÜV Rheinland за ниски нива на синя светлина, което намалява риска от напрежение в очите по време на маратонски сесии на гледане.
%20mdesc%204.jpg)
Нова гледна точка за аудиото на лаптопа
Разработена с помощта на аудио експертите от DTS, доставчик на професионални аудио решения, аудио системата осигурява най-завладяващото, ясно и балансирано звуково изживяване, което някога сте чували на компютър, лаптоп или таблет. Ще чуете по-широка и по-дълбока звукова картина, отколкото бихте могли да си представите, разгръщайки пълния аудио потенциал на вашия лаптоп.
![]() | Физическа защита на поверителността на уеб камерата Vivobook 15 се отнася сериозно към поверителността и сигурността ви. Има вграден предпазител за поверителност, който се плъзга върху уебкамерата за незабавна поверителност, предпазвайки ви от любопитни очи и смущения. |
%20mdesc%206.jpg)
Перфектен във всеки детайл
Vivobook 15 ви държи напълно свързани с обширните си входно-изходни портове. Има порт USB-C 3.2 Gen 1, два порта USB 3.2 Gen 1 Type-A, порт USB 2.0, HDMI изход и комбиниран аудио жак - така че е лесно да свържете всичките си съществуващи периферни устройства, дисплеи и проектори.
Config specs:
15.6" (39.62cm), FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS, 60Hz, 45% NTSC, Anti-glare, Non-touch screen
Integrated AMD Radeon Graphics
720p HD camera with privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM, 1x SO-DIMM slot
512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1
Bluetooth 5.3
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, SonicMaster
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion Battery
45W AC Power Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.35mm Key-travel
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
35.97 x 23.25 x 1.99cm
1.7kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7730U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.97 x 23.25 x 1.99 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus VivoBook 15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-72P-73MN(NX.D5HEX.002), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, Linux534.91 €
/1046.20 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10091RM)(сив), осемядрен Intel Core i5-13420H 3.4/4.6GHz, 15.3"(38.86cm), WUXGA IPS Anti-glare Display,(HD), 16GB DDR5, 512GB SSD M.2, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 1.59 kg534.99 €
/1046.35 лв
Лаптоп Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1865 (90NB0ZR1-M04130)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 5 7520U 2.8/4.3GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Type-C, No OS528.56 €
/1033.77 лв








%20mdesc%205.png)
















































































































