Asus Zenbook 14 UM3406GA
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Нов Zen с AI
Повишете нивото на преживяванията си с елегантния и изискан ултрапреносим компютър Zenbook 14 OLED. В неговия тънък и лек дизайн се крие мощта на най-новите процесори с изкуствен интелект, които карат инструментите за изкуствен интелект да летят, заедно с графиката AMD Radeon. Дълготрайната батерия осигурява захранване през целия ден, а има и пълен набор от портове за подобрена свързаност. Неговата панта със 180° позволява лесно споделяне и можете да се потопите в света на сетивната наслада с яркия ASUS Lumina OLED дисплей и авангардните суперлинейни високоговорители, като същевременно приемете екологично съобразения дизайн, който излъчва екологична елегантност.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Батерия
През целия ден, всеки ден
Откъснете се от електрическата мрежа и бъдете продуктивни навсякъде. Zenbook 14 OLED има необходимата издръжливост за цял ден, а и не само. А когато дойде време за презареждане, USB-C Easy Charge го прави изключително бързо и удобно!
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Възползвайте се от силата на AI
Работете многозадачно като професионалист със Zenbook 14 OLED! С интегрирания в процесора му ускорител AMD Ryzen AI, светкавично бързото до 1 TB SSD устройство за съхранение, 32 GB RAM и WiFi 6E свързаност, ще усетите по-малко чакане и по-голяма продуктивност, независимо къде работите.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Specs:
14" (35.56cm), WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, 0.2ms, 60Hz, 400nits, 100% DCI-P3, Anti-glare
Integrated AMD Radeon 840M Graphics
FHD camera with IR function to support Windows Hello, privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen AI 7 445, 6 cores / 12 threads, Base 2.0 GHz, Boost up to 4.6 GHz, 8MB Cache, AMD Ryzen AI NPU (up to 50 TOPS)
32GB LPDDR5X on board
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.4
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology
75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
Backlit Chiclet Keyboard, 1.4mm Key-travel, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
31.24 x 22.01 x 1.49 cm
1.20kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 840M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 7 |
| Модел процесор: | 445 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| AI производителност: | до 50 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.44 x 22.3 x 1.49 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
446.79 €
/873.84 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1859.32 €
/3636.51 лв
2044.19 € -
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1182.31 €
/2312.39 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
600.79 €
/1175.04 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
844.99 €
/1652.66 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Lenovo Legion 5 15IRX10 (83LY00RVBM), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX, 2.6/4.9GHz, 15.3"(38.86cm) WUXGA 165Hz IPS Display, & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1754.66 €
/3431.82 лв
Лаптоп Acer Nitro 18 AI AN18-61-R14D(NH.QYHEX.002), десетядрен AMD Ryzen AI 9 365 2/5.0GHz, 18"(45.7cm) WQXGA IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, Linux1756.98 €
/3436.35 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16AKP10 (83JN002EBM)(сив), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0GHz, 16"(40.64 cm) OLED Display & GF RTX 5050 8GB, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1748.92 €
/3420.58 лв

























































































































