Asus TUF Gaming F16
Jaeger Gray
.png)
.png)
16" (40.64cm) 2.5K, WQXGA (2560 x 1600), 16:10 aspect ratio, 165Hz, Viewing Angle 85/85/85/85, IPS-level, 400 nits, Contrast Ratio 1000:1, NTSC % 72.00%, SRGB % 100.00%, Adobe % 75.35%, Anti-glare display, G-Sync
NVIDIA GeForce RTX 5070 GPU 8GB GDDR7, 115W (100W+15W)
1080P FHD IR Camera
Intel Core i7 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads)
1x16GB DDR5-5600 SO-DIMM
1TB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2
LAN: 10/100/1000 Mbps
Wi-Fi 6E 802.11ax
Bluetooth 5.3
1x RJ45 LAN port;
1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 40Gbps);
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 10Gbps);
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps);
1x HDMI 2.1 FRL
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
280W AC Adapter
35.4 x 26.9 x 2.73 cm
2.20 Kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 14650HX |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.2 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 26.9 x 2.73 cm |
| Модел: | ASUS TUF |
|---|---|
| Серия: | Asus TUF Gaming F16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4833.85 €
/9454.19 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп HP OMEN 16-ap0041nn (C2AB0EA), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 8940HX 2.4/5.3GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, No OS1819.39 €
/3558.42 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Pro 5 16IAH10(83JM000LBM)(сив), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 9 285H 2.5/5.4GHz, 16"(40.64cm) 2.8K OLED Glossy Display & GF RTX 5050 8GB, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, 2x USB Type-C, No OS, 1.72kg1819.39 €
/3558.42 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (21SA001JBM), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 2.0/5.2 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1818.78 €
/3557.22 лв


















































































































